Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
jvphoto.sk - osobný weblog, ...foto portfólio netradične...
jurko:)
Profil *
moj topic, sry :) za anonymní
Miloš
Profil
Napřed jsem si vyčistil brýle. Když to nepomohlo, lekl jsem se, jestli nemám třeba šedý zákal. Pokud bych byl závislý na exploreru, nemohl bych ani zvětšit text. Takhle je to absolutně nepoužitelné, což je škoda. Tvoje škoda.
TooFew
Profil
Pravda. Uváděj velikost textu v procentech, aby se dala zvětšit... Ale já se čtením problém nemám. Líbí se mi to. Jen zapracuj na té čitelnosti. Někdo by to opravdu nemohl přečíst.
Michalek
Profil
Písmo mi nevadí, dá se to přečíst. A "visual" část je víc než super.
jurko:)
Profil *
:) teraz neviem, či máte niečo proti fontu, alebo jeho farbe, lebo podľa mňa veľkosť je v pohode
Miloš
Profil
Proti barvě: http://sovavsiti.cz/kontrast
Proti velikosti – ne každý má dobrý zrak; a pokud nelze písmo v (žel) majoritním prohlížeči zvětšit (zadáno v px, pt nebo tak nějak), jsem zvědavý, kdo se s tím bude luštit.
LukasM
Profil *
mne sa to teda páči......to pismo je podla mna dobre....aj farebne aj velkostou. nemyslim si zeby to nevedel niekto precitat ...to by musel byt naozaj dost slepy a ti co dobre nevidia maju predsa okuliare. Ta flashova galeria je podla mna velmi vydarena :-). A celkovy dojem z designu tiez dobry.
klokyn
Profil
Kód:

- chýba nadpis h1, ktorý je dosť dôležitý
- <div id="medzera2"></div> - nedá sa to vyriešiť krajšie?
- kód je pekný, len je tam nejak veľa DIVov

Prístupnosť:

- písmo je slabo kontrastné, z čítana bolia oči a slabo vidiaci s ním môžu mať problém

Použiteľnosť:

- na prvý pohľad nie je jasné, že ide o blog
- možno by to chcelo nejaké logo
- odkazy v textoch by mohli byť podčiarknuté, pretože len podľa farby nie je jasné, či sa jedná o odkaz

Design: 65%
Miloš
Profil
Viz výše zmíněný odkaz ze Sovy:

background-color: #202020
color: #626562;
Rozdíl jasu: 67.761 / „Za dostatečnou hodnotu se považuje alespoň 125. Naprosto bezpečné jsou však až hodnoty vyšší než cca. 200.“
Rozdíl barvy 201 / „Za dostatečnou se považuje hodnota 500.“
Casero
Profil
jurko:)
jo pěkný, jen takový no, neobvyklí?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0