Autor Zpráva
Acci
Profil
http://acci.wz.cz/
Zvolil jsem trochu netradiční menu a velké písmo, ale líbí se mi to ;)
quinux
Profil
Acci
To menu je opravdu netradiční, vzhledem k jednoduchosti webu je v pohodě až na články, kde menu spadne pod článek a třeba u http://acci.wz.cz/clanky/screengrab.html nemám na rozlišení 1280x1024 nutnost rolovat jenže kvůli menu musím.

Jinak bych, ale řek, že je to až příliš jednoduché.
Acci
Profil
Obrovská jednoduchost byl záměr, s menu zkusím ještě něco udělat.
WertriK
Profil
V jednoduchosti je krása :)

Jen to menu šoupnout nahoru nebo někam na kraj, abych nemusel rolovat dolů.
Casero
Profil
Acci
menu pěkný, jen škoda, že se musí rolovat při delším obsahu, a možná mi to příde až moc jedoduchý, takový prostě, že mi to nepřipomíná stránku :-D možná jen zvyk :-D
DJ Miky
Profil
Acci
Pěkný, ale aspoň nějaký náznak designu by neuškodil... ;-)

EDIT: A odkaz na download Lynxu nefunguje... (404)

EDIT 2: Když si otevřeš nějaký článek, tak nefunguje menu... (WZ 404)
Keilew
Profil
Když už tu řešíte menu, chci se optat, zda je přípustné umístit menu nad logo? Dost tu proti tomu někteří brojí, ale mě tu v mým novým návrhu tak vyšlo a nevypadá to nijak blbě...
Acci
Profil
A odkaz na download Lynxu nefunguje
Díky, na to jsem zapomněl

Pěkný, ale aspoň nějaký náznak designu by neuškodil.
Design je skoro stejný jako u většiny webů: logo, obsah a menu

quinux, WertriK, Casero
Proč vám vadí, že menu je u článků moc dole, když jste ho ani jeden nepoužil? ;)
quinux
Profil
Acci
Jak jsi přišel na to, že jsem nepoužil menu? Používal jsem ho jenže když jsem se dostal na článek tak pro mne bylo jednodušší kliknout na zpět než rolovoat na menu ;o)
Suji
Profil
Acci
Na prvni pohled netradicni a zajimave. Jen je trosku nevyhodne, ze mas menu az dole, pod obsahem. To zhorsuje pouzitelnost a komfort pro uzivatele. Ale jinak je to super. Jednoduche, vkusne proste v poho.
Inpocasi
Profil
Jednoduchá stránka taky dobrá, ovšem já bych z takové stránky brzo odešel protože tam nic není.
Acci
Profil
Je to lepší?
WanTo
Profil
Acci
Lepší to je určitě. Na úvodní stránce je konečně i něco jiného, než jen to prapodivné menu.
WertriK
Profil
Acci
Jak víš že jsem ho nepoužil ?

Teď je to menu špicovní.
Markétka
Profil
Acci
vím, že to tu nepatří, ale zdravím SPŠ =o)

jinak, stránky velice povedené...
Acci
Profil
Jak víš že jsem ho nepoužil?
U článků nefungovalo

vím, že to tu nepatří, ale zdravím SPŠ =o)
to je náhoda ;)
quinux
Profil
Acci
Je to teď rozhodně lepší ;o)

No u článků jsem ho opravdu nepoužil, vracel jsem se tlačítkem zpět ;o))
Zahon
Profil
Stránky se mi velice líbí, jednoduché, světlé, čisté, přehledné. Super. Jenom marně přemýšlím zda fixní pozice je pro to menu opravdu to pravé ořechové. Nějak se mi stále nezdá že se neposouvá menu, ale nápis acci ano... Ale je to jenom názor ;-)
Timy
Profil
Připadá mi to takové prázdné... Možná by bylo lepší, kdybys z těch čtyř stránek udělal jednu - takovou normální vizitku. Anebo přidat obsah.
venca163
Profil
Acci
trochu se mi nelíbí to menu ve článkách, obzvlášť proto, že vytváří dolní posuvník (v IE, ve FF ne)

když na stránce http://acci.wz.cz/clanky/link-prefetching.html roluji, překryje se text s menu

asi by bylo zajímavější, příště, jsem dát stránky jako anonymní a na nějakou adresu, co tě neprozradí...=)
house
Profil
v jednoduchosti je krása, v jednoduchosti je síla - ale jedině tehdy, pokud má jednoduchost řád - tvůj web ho postrádá:) ale pokračuj, určitě se k tomu časem dopracuješ
MZF
Profil
Stránky pěkné, ale menu se mi nelíbí. Jak je rozházené, tak se mi v něm špatně orientuje. A menu by mělo být především použitelné. Za druhé to vypadá, že je menu rozházené kvůli špatně napsanému kódu, což tak určitě není, ale na plno lidí to tak bude působit. Já říkám, že originalita a experimentování je fajn, ale v opodstatněných případech. Menu opodstatněný případ není.
Acci
Profil
Takže web už není netradiční, jen jednoduchý :(
Díky všem za kritiku
quinux
Profil
Acci
I tak bych řek, že je netradiční ;o)
WanTo
Profil
Netradičně jednoduchý :o)
HeWeR
Profil
Pěkný, prosím jen nastavit:
body {background: white; }
…pro lidi, kteří nemají defaultně nastavený prohlížeč na bílé pozadí.

Děkuji :)
Acci
Profil
HeWeR
Je to nutné? IMHO pokud tam někdo má nastavenou nějakou jinou barvu než bílou, má pro to svůj důvod? Proč bych mu v tom jako autor webu bránil? Navíc můj web i s jinou barvou pozadí vcelku použitelný (pokud to není nějaká tmavá barva).
HeWeR
Profil
Acci
Screenshot jak to vypadá, když má uživatel jiné defaultní pozadí než bílé.

IMHO pokud tam někdo má nastavenou nějakou jinou barvu než bílou, má pro to svůj důvod?
Většinou má jinou barvu, protože nepoužívá základní barvy Windows. Já používám úplně jiný styl (a nejsem sám), který má tmavě šedou barvu. Nemám to nastavené z žádného speciálního důvodu - má to nastavené ten styl. Pro okrasu ve Windows.

Navíc můj web i s jinou barvou pozadí vcelku použitelný (pokud to není nějaká tmavá barva).
Uživatel může mít jakoukoli barvu. Třeba i černou (i když takových je opravdu málo :D).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0