Autor Zpráva
inocencz
Profil
Nějak nemám do čeho píchnout tak vám tu předkládám jeden web jehož tvůrcem jsem samozřejmě já. Vemte prosím v potaz že je to můj první web (a zatím taky poslední i když od doby co jsem ho vytvořil jsem pokročil zase o něco dále).
Pokud se podíváte na kód hlavní strany zjistíte že je to taková slátanina - je to tím že když řeším nějaký nový nápad nemám náladu na nějaké CSS a validitu a potom jsem už moc líný. Co se týče chyb, vím víceméně snad o všech, které tam jsou ale třeba mě ještě překvapíte. Takže kdo má chuť něco pořádně zkritizovat nechť linkuje na onen web.
Casero
Profil
inocencz
hmm..zajímavý..jen asi to bylo vytvářeno na velkém rozlišení..res. malém...je zbytečný prostor na pravo na ketrý se dá rolovat, jsou to velic jednoduché stránky, možná bych odděloval ty "udaje "třeba čarou, nbo aspon nějakým tučným datem..
inocencz
Profil
Good idea - v přístim webu to bude :) - malé rozlišení má problémy s logem (v tomto případě jsem nechtěl ustupovat) a hlavně s textem který je celý uzavřen mezi tagy <pre> a zachovává si tedy svou šířku - chtěl jsem si krásně zpřehlednit články o fiktivní firmě odstavci a odrážkami ale nebyla nálada na přepisování všech textů kódem tak jsem to upravil rychle obyčejným ENTERem.
MZF
Profil
Jestli je to první web, tak se docela povedl. Hlavní nadpis "Fiktivní firma" je ale skoro nečitelný.
inocencz
Profil
No já bych to taky změnil ale svůj první web chci zachovat v jeho panenské kráse :) - dříve to bylo to nejlepší co jsem byl schopen "nakreslit" - například kámoš ale začal být posedlý tím efektem rozostření loga že to dává kam může přestože se to pak nedá číst. Dříve se mi ten titulní obrázek líbil - teď myslím že trochu hyzdí zbytek webu - nejsem si úplně jistý jestli se tam hodí. Jinak díky za pochvalu

PS: udělal jsem ho po 14-ti dnech při kterých jsem si pročítal jpw - z člověka který absolutně nechápe jak může vzniknout z nějakého textu(kódu) pěkný web se všemi těmi obrázky, odkazy a kdovíčím ještě jsem se stal někým kdo této "magii" malinko rozumí a je schopen odeslat na ten tajemný internet nějaké své dílko - tisíceré díky Yuhů
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0