Autor Zpráva
woutloush
Profil *
dobry den, chtel jsme se jen zeptat na nazory zkusenejsich tvurcu webu. Tzn. uvitam pochvaly :) , ale hlavne kritiky a budu vdecny kdyz pripojite i navrh na zlepseni. co do obsahu i grafiky. jde o stranky futsaloveho amaterskeho klubu. diky vsem!!!
MZF
Profil
www.realteam.borec.cz
woutloush
Profil *
[url=http://www.realteam.borec.cz]
[/url]
MZF
Profil
1. Menu pomocí obrázků je zbytečné. Velmi podobné by se dalo za daleko kratší čas udělat za pomoci CSS.
2. Míchání divů a tabulek není to pravé ořechové. Zkus se zbavit tabulek.
3. Odstraň iframe. Nedělá dobrotu.
koudi
Profil
Amatérský klub má amatérské stránky (neber to prosím jako urážku).

- Chtělo by to nějaký logo, nebo tak něco, ta hlavička je taková divná.
- Podivná barevná kombinace
- Tabulkový layout
- Rámce
- Nepoužitelné menu
woutloush
Profil *
ja jsem mel par pozadavku kdyz sem to delal, chtel jsem aby to bylo zarovnany na stred, tak sem udelal tabulku a do ni vlozil iframe, chtel jsem aby tu bylo okno, a v nem by se zobrazoval dany obsah. Pri tom jsem chtel aby menu zustavalo stale viditelne. vim ze to asi neni idealni zpusob ale jinak to neumim :( mohl by mi nekdo poradit jak skloubit tyto pozadavky? byl bych moc vdecny!!

dekuju za kritiky!!!
Ladza
Profil
CO třeba místotabulky použít <div> a do něj iframe? :-)
Inpocasi
Profil
No já v tom žádný design nevidím- prostě nehezké červené a šedivé obdelníky písmo taky nic moc 2/10
Casero
Profil
woutloush
nic moc...jako menu mě zaujalo, ale zybtek je takovej porrozhazenej, nepusobí to uceleně
house
Profil
tu reklamu dej radši na každou stránku dolů, protože takhle ji máš všude nahoře, což je docela nevýhodné:)

máš to děsně široký

z bílého textu na té šedivé bolí oči, hl při čtení historie (co prohodit barvu písma a pozadí?)

banner chceme čistý fotbal je opravdu ošklivý, radši tam dej jen textový odkaz:)

shrnuto - být tebou, udělám to o hodně užší, vzdám se šedivých barev a vše píšu černě na bílé pozadí v červené stránce
woutloush
Profil *
diky vsem.) chtel jsem se zeptat, trochu sem to prekopal, dal sem to do divu, a vsechno dal do jednoho ,,hlavniho", podle pokinu na tomhle webu sem pouzil tag text-align abych to zarovnal na stred, presto to nejak nejde.( nevite nekdo prosiim co s tim? dekuji mockrat!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0