Autor Zpráva
mowen
Profil
zdravim, chtel bych od vas, aby jste zhodnotili stranky na http://betiskadan.com - je zde zatim malo obsahu, proto spis po strance designu atd... diky moc
Elis
Profil
Design se mi líbí. Kód se mi naopak moc nelíbí... možná by bylo lepší psát kód ručně, než svěřit tento úkol frontpagi... jenom jeden detail kterého jsem si všimla: uživatelé jsou zvyklí, že podtržený text je odkaz. proto není dobré podtrhávat text, který odkazem není - jako to máš v pravém sloupci...
Acci
Profil
Ten aplet jako menu zruš (dlouho se mi to načítá)
mowen
Profil
Zasláno: 20.2.2005 21:30:07Citovat


Ten aplet jako menu zruš (dlouho se mi to načítá)



Me se to nacita v pohode, i na vice pocitacich. Ale pokud se to stane vice lidem, zrusim
mowen
Profil
Elis
Člen

Zasláno: 20.2.2005 21:21:38Citovat


Design se mi líbí. Kód se mi naopak moc nelíbí... možná by bylo lepší psát kód ručně, než svěřit tento úkol frontpagi... jenom jeden detail kterého jsem si všimla: uživatelé jsou zvyklí, že podtržený text je odkaz. proto není dobré podtrhávat text, který odkazem není - jako to máš v pravém sloupci...


Ja jsem to nedelal ve frontpagi, delal jsem to ve xare webstyle, a kod jenom upravuju ve frontpagi a pisu v nem i obsah, abych se mohl podivat jak to vypada, to podtrzeni textu opravim
Glacier
Profil
zruš ty "běhající" novinky, ruší to.
Vzhledem k tomu že to neděláš ručně tak to bude asi problém, ale chtělo by to ty styly do externího souboru.
Design je pěknej, jen bych zvážil jestli to nezúžit
mowen
Profil
[i]Glacier
Člen

Zasláno: 21.2.2005 18:19:58Citovat


zruš ty "běhající" novinky, ruší to.
Vzhledem k tomu že to neděláš ručně tak to bude asi problém, ale chtělo by to ty styly do externího souboru.
Design je pěknej, jen bych zvážil jestli to nezúžit


Delam to rucne, jenom jsem si udelal hlavni stranku v xare a ostatni uz upravuju, muzu ty behajici novinky sundat, fakt to tolik vadi?? a kdybych je tam nechal, aby jenom kazda novinka vzdycky problikla a pak zmizela?
cbrt
Profil *
"Běhající" novinky...

Ve Firefoxu se text v novinkách nevejde na šířku, používá se úplně jiný font než v IE. Taky mi tam moc nesednou, přijdou mi nadbytečné - vždyť novinky máš v textu úvodní stránky, takže si je každý přečte hned po příchodu. A pak se bude chtít soustředit na další obsah a ten běžící text ho bude zbytečně rozptylovat.

Struktura menu mi přijde trochu komplikovaná (něco vlevo, něco horizontálně), ale budiž. Jenom malé popíchnutí - zkus si stránky zobrazit se zakázaným javascriptem:).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0