Autor Zpráva
Dizzy
Profil
Prosím o všechny připomínky k webu DovolenaLast.cz.

Na stránkách ještě proběhnou nějaké menší změny. Rád bych tedy slyšel váš názor.
Casero
Profil
Dizzy
joo...tak myslím, že je to povedená stránka, nestih sme to uplně prohlídnout, ale zdala e gut
Keilew
Profil
Pěkný, moc pěkný!:-) 9/10 za dizajn, takhle to má vypadat ( ten bod dolů je čistě alibistický;-) )
MajoCQ
Profil
je to pekne
Inpocasi
Profil
Velmi pěkná stránka logo je velmi povedený. Trochu mi tam ruší ta zelená čára 8/10
house
Profil
pěkné, možná bych taky vynechala zelenou (krom té palmičky samozřejmě) - hl v nadpisech
...a záložky v menu bych dala menší, aspoň tak, jak máš tu modrou u vyhledávání zájezdů
Dizzy
Profil
Děkuju všem za připomínky. Popravdě řečeno, tu zelenou bych tam rád nechal. Zkoušel jsem to i bez ní, ale takhle to imho vypadá zajímavěji.
Anonymní
Profil *
mě ta zelená v nadpisech příde good, a na tom pozadí ta čára zkus místo toho třeba orandžovou nebo modrou a uvidíš co je nejlepší x)
Anonymní
Profil *
tu orandžovou beru z5 : D
souki
Profil
asi bych tam dal nějakou úvodní stranu... chvíli mi trvalo než jsem zjistil o co vlastně jde
Railbot
Profil
Logo pekne, jen by ta palma mohla koncit u te cary (jakoby zem nejspis) a ne vycuhovat jeste zespoda pod ni.
Kdyz je stranka kratsi (napr. v prohlaseni o pristupnosti), tak je neukoncena (resp. tak vypada). Nebylo by spatne tam udelat nejakou caru.
Dizzy
Profil
Anonymní: popravdě, myslím že ta zelená je nejlepší

souki: Co by na té úvodnís tránky mělo být? Od úvodní strany jsme upustili, protože by tam bylo to samé jako na titulní stránce sekce Zájezdy (kromě informací vpravo dole, kde odkazy vedou na jiné stránky). Takže jsme vlastně úvodní stránku udělali z titulní stránky sekce Zájezdy.

Raillbot: S tou palmičkou: podívám se, ale přijde mi to takhle zajímavější, je to schválně. Stránku jsem prozatím zakončil tmavší 1px čarou, ale asi jí natáhnu na 100% výšky okna.
Euroblb
Profil
Moc pěkná práce.
Já osobně ale moc nedůvěřuju neznámím cstovkám...
Dizzy
Profil
Diky.

Euroblb: je to trochu OT, ale, myslím že Čedok, Exim Tours nebo Sunny Days neznámé nejsou. Samozřejmě tam jsou taky ty méně známé, ale zase nabízejí stejné zájezdy výrazně levněji (např. 9 000 oproti 11 000 je už docela rozdíl, a když se to vynásobí čtyřmi...).
Euroblb
Profil
Dizzy
Jasne, to vím, ale právě že ty neznámé cestovky jsou prostě naznámé, tudiž pro mě moc nezajímavé a nedůvěryhodné. Cena je podle mě jen lákadlo..
Neměla to bej t krytyka, ale jen poznámka, které jsem si myslel že si ani nevšimneš...
Web je super.
Připadá mi živej, narozdíl od těch mojich...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0