Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den, udělal jsem stránku : http://www.czeclan.wz.cz/test/index.html a byl bych rád, kdyby jste mi jí zhodnotily a případně i poradily co vylepšit atd... , a ještě bych se chtěl zeptat, kolik bych si za podobné stránky mohl účtovat, cena už je +- domluvená ale rád bych měl přehled pro další výtvory =) Děkuji
Meldo
Profil
1. Chyta ti tag title v hlavicke.
2. Nespravne resp. ziadne kodovanie stranky.
3. Design celkom ok
4. Cena: 2000sk/kc ak opravis kodovanie

staci pridat za <head>

<meta http-equiv="content-type" content="text/html;charset=kodovanie">

iso-8859-2
windows-1250
utf-8
zalezi na tom, v akom kodovani mas stranku
Bubák
Profil
Neklikací hlavička, nevhodný alternativní text.
Stránky nemají titulek ani meta tag charset
Špatná sémantika, stránkám chybí H1. U tabukly je to lepší, správně použitý tag TH.
<!-- hlavicka-logo > Doporučuji správně ukončovat poznámky.
font-family: "Verdana", Arial, Trebuchet MS, sans-serif; Poněkud neobvyklé pořadí. Do uvozozovek se dává víceslovné jméno fontu, třeba "Trebuchet MS"


Chcete ušetøit až 80% ? Čeho? Navíc mezera před otazník nepatří.
HP Canon EPSON Lexmark HP, Canon, EPSON, Lexmark
Slevové akce pøi odbìru nepovedený žvást

Naše Ceny ! Proč Ceny, proč vykřičník, a když už, tak mezera před vykřičník nepatří. Chtěl bych mít jistotu, jestli ceny jsou s DPH, nebo bez.
Mezi "x" a "×" je drobný rozdíl
Casero
Profil
Anonymní
hmmm...pěkný, jednoduchý..tak 120 kč/h...myslím, že tak 1200 kč...celkem...
Anonymní
Profil *
Už jsem to všechno upravil, děkuji za rady, mohl bych se ještě zeptat co na stránce vylepšit ?
house
Profil
- na stránce s ceníkem ti text utekl nějak níž než na zbylých 2
- jinak jak psal Bubák

ps: moc se mi nelíbí, že je jedna stránka taková maličká a druhá děsně dlouhá, nechtěl bys v ceníku udělat víc stránek? (aby sis ten plat fakt zasloužil:))
Anonymní
Profil *
Já tam vidím jen obrázek, jinak nic víc.
Anonymní
Profil *
j sry ted to malinko upravuju
Anonymní
Profil *
s tim ceníkem, pokusim se s tim něco udělat, děkuji. Jinak v IE jak je ta mezera tak s tou si nějak nevim rady : ) ale ve FF to de
Anonymní
Profil *
Pěkné, pouze nechápu vykřičník u nadpisu naše ceny 7/10
Anonymní
Profil *
j děkuju x) jinak ten text x) ten je z většiny už předepsanej, ale ten vykřičník, to je jako důraz xD a zákazník si třeba řekne, hmm vykřičník wow to sou určitě nějaký bezkonkurenční ceny :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0