Autor Zpráva
balli
Profil
http://balli.spidee.biz
je to osobni portfolio, vse na jedne strance, xhtml/css, grafika illustrator (logo) a ostatni photoshop..zajimal by me vas nazor i na zdrojovy kod, pripadne nejake navrhy na opravu, nebo vylepseni. diky
balli
adam.gutt
Profil *
heh je to moderní ale teda mě osobní nesedí to "logo" přes půl stránky.. Mě se to nelíbí a bije mne to do očí
balli
Profil
no to bití je ucel ne?
nejdulezitejsi je kontrast, nevyraznou stranku si nikdo nezapamatuje, jako to nevztahuje urcite na stranky nabite informacemi, ale v pripade portfolia, si myslim ze to je dulezite..
Suji
Profil
balli
Jj, to velke logo je good, me spis vadi, ze je text velmi spatne citelny. Alespon o fous vetsi font by nebyl rozhodne spatny. Ale jinak se mi vzhled libi. Co se tyka kodu, portfolio se dalo udelat i bez tabulky.
balli
Profil
Co se tyka kodu, portfolio se dalo udelat i bez tabulky.
no jedina tabulka je s nahledy, myslim ze tam ma i docela opodstatneni, font je malej aby se tam vsechno veslo..:)
Plaváček
Profil
balli

Osobně bych ten font udělal ještě menší, tak velký písmo je naprostá zbytečnost. Každý běžný uživatel je přeci vybaven mikroskopem, no ne? :)
Casero
Profil
balli
moc se mi to nelíbí...logo je nic npovídajíci, ta zelená pod tím je otřesná písmo nejde zvětšit a je skoro nečitelný
balli
Profil
písmo nejde zvětšit a je skoro nečitelný
takze pouzivas IE..no nedeni problem predelat jednotky na em..
kupodivu ze statistik vstupu mam na stranky pred 75% z firefoxu:|..zelena se zlutou jsou fajn:)..to mi nerozmluvis, navic ji tam je opravdu malo..
Casero
Profil
zelena se zlutou jsou fajn:).
jo, to je pravda...tydle barvy k sobě jdou..ale ta zelená je hrozná, prostě vyblitá, ta žlutá je gut...
chil
Profil *
moc pekne narez, to jak je udelane folio a komplet cele parada, 90/100 :). tech deset si nechavam rezervu na neaky poradny flash mazec :)). jen tak dal a at se dari, fandim aji stickam :)). chil! :)
MZF
Profil
Graficky velmi pěkné a neotřelé, ale prakticky nepoužitelné.

1. O ničem nevypovídající hlavička přes 60% stránky.
2. Příliš malé písmo.
3. Neodlišené (nepodtržené) odkazy.
4. Celkově nahňácané na minimu prostoru. Zbytek totiž zabírá monstrózní hlavička.
5. Nulová informativní hodnota.

Umřeli na krásu...
Anonymní
Profil *
MZF to vystihl velmi dobře web má být hlavně přnosem pro internet a to teno není, a že by byl tak náherný že bych si ho musel prohlížet pro design to taky určitě ne
balli
Profil
MFZ:
jakou informativni hodnotu by sis predstavoval u portfolia?..
Jiste znas Design Melt Down, kde mas galerii webdesignu..
koukni se na posledni clanek Designer portfolio..muj je na prvnim miste
asi to zas tak prakticky nepouzitelne neni
MZF
Profil
balli

jakou informativni hodnotu by sis predstavoval u portfolia?..

Na web se chodí pro informace, ne prohlížet si design stránek. U portfolia je tomu částečně jinak, ale to ti nebrání uvést, na jaké stránce se nacházím, co mi nabízí a kdo je jejím autorem. Základní otázky (především první dvě) každého webu, na které tvoje portfolio nedává odpovědi.

Jiste znas Design Melt Down, kde mas galerii webdesignu..
koukni se na posledni clanek Designer portfolio..muj je na prvnim miste

Gratuluji.
balli
Profil
MZF:
ok v infu o me osobe mas pravdu, musim to nak vyresit..:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0