Autor Zpráva
xslove
Profil
www.ghory.cz
je to zaměřený na turistický atrakce, hlavně na ubytování. snažím se to optimalizovat pro IE a firefox, v jiných prohlížečích jsem to ještě neviděl (snad nejsou ty jiné moc rozšířené). jestli se vám nebude něco zdát příliš šikovně udělaný, nebo i designově, dejte vědět dík.
Radim
mila
Profil
Co mě hned odradilo od té mapy je, že po kliknutí na šipku, se začne celá stránka znovu načítat.
Casero
Profil
xslove
optimalizováno pro Microsoft Internet Explorer 6.0...zkus místo teto věty, to mít optimalizoavý pro všecky vyhledávače, jiank ěkný, trošku mi ten napis připomněl Seznam..ale neva no
xslove
Profil
Co mě hned odradilo od té mapy je, že po kliknutí na šipku, se začne celá stránka znovu načítat.

az budu mit cas, zkusim na to vyuzit AJAX. budu to nejprve nastudovat
Inpocasi
Profil
Položky v rozbalovací nabíbce je lepší, když se rozbalí i při kliknutí na text než jenom na to plus, písmo se mi moc nelíbí
xslove
Profil
uz jsem tam vyuzil AJAX pro dynamickou aktualizaci mapy. ve firefoxu to funguje bez problemu, v IE je malej problem pri kliknuti na tlacitko Zpět, kdy se neaktualizuje mapa vlivem dynamicke zmeny dokumentu.
kdyby nekdo vedel jak dat najevo MS Explorerovi aby pouzil posledni nacteny obrazek, budu moc vdecny.
PS: zkousel jsem pouzit v Http hlavicce Cache-Control=no-cache ale to se projevi zase na hlasce "Page Expires ....." coz je na ***** a jeste to zhorsi
Radim
house
Profil
xslove

tak hned jako první věc, když jsem vlezla na tvou stránku mě zaujala hlavička a koukala jsem znovu na url, jestli to jako není nějaká odnož Seznam.cz - myslíš, že jsi styl nadpisu zvolil dobře? navíc se to vůbec nehodí ke zbytku stránky ani k tématu, což ve mě utvrzuje myšlenku, že to děláš naschvál (třeba neděláš, ale může to tak vypadat)


"návod" na mapu je moc dlouhý, tuším, že ho nikdo nebude chtít číst. buď pochopí hned jak to jednoduše ovládat, nebo půjde pryč

barva použitá na stránce je poněkud mdlá - je možné, že vynikne po případné změně hlavičky, ale takhle je třeba barvy změnit - také se mi nelíbí aktivní záložka, nehezké
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0