Autor Zpráva
KUKY
Profil *
Dobrý den. Prosím ohodnoťte tento web a ještě mi prosím řekněte kolik Kč by jste byl(a) ochotná za tento web dát. Děkuji.
Inpocasi
Když jedu v menu rychle tak mi ten web mizí (možná je to tim že konvertuju video a to zabírá paměť).
Jinak desig neni špatný, ten obrázek pod textem mi připadé příliš velký- prostě normální 6/10
Anonymní
Profil *
Optimalizováno pro Mozzila FireFox, Opera a Maxthon. Internet Explorer nedoporučuji! Doporučené rozlišení je 1280x1024.

Tahle věta je zbytečná. Pochybuji, že někdo s IE bude kvůli tvému webu stahovat jiný prohlížeč, to spíš jednoduše odejde. Optimalizuj to pro všechny používané prohlížeče (Opera. IE, Mozilla, FF)
KUKY
Profil *
Anonymní
Díky za upozornění.Ta věta tam nemá co dělat.Když jsem ten web dělal tak IE to nezobrazoval dobře, ale pak jsem to upravil že to i IE zobrazí správně.
M_bandit
změň barvu písma u menu ta zelená je docela nečitelná
Casero
KUKY
menu mi problikává...jiank souhlasím co napsali ostatní....a asi bych si tak učtoval 150kč/h...ale je to jen na tobě, nefím....až tak sem to neprohlížel
KUKY
Profil *
Díky Vám za hodnocení. Ten web neprodávám ale jen jsem chtěl vědět kolik by si za takovýhle web mohl 14ti letý webdesignér vydělat. :-) 150Kč/h je dost velká suma. Možná je velká jen pro mě protože já chodím na základní školu a nevydělávám a Vám třeba ta suma přijde směšná ale 150Kč/h je pro mě moc pěkný, když to porovnám s tím že mám 100Kč kapesné na měsíc :-D.Děkuji všem co se zapojily do hodnocení.Tam s tím menu něco skusím udělat ;-)
DJ Miky
KUKY
Docela prasárna, nechat načíst 5 MB hudbu...
KUKY
Profil *
DJ Miky
No jo ale jak to jinak vyřešit ?
RPG
KUKY
Nedávat na web hudbu. Například já nyní poslouchám Bathory, a rozhodně nestojím o to, aby byl tento kulturní zážitek kažen nějakým nevyžádaným pištěním.
Jakmile jsem zjistil, že stránka natahuje hudbu, okamžitě jsem ji zavřel.
KUKY
Profil *
Ta stránka sice natahuje hudbu ale nespouští ji automaticky po načtení. Tu hudbu si pak návštěvník může či nemusí pustit.
DJ Miky
KUKY
A co takhle ji načíst a spustit teprve až po kliknutí? Kliknutím by se začala načítat a po načtení přehrávat...
venca163
KUKY
ta hudba je strašná prasárna...stejně po kliknutí se začne načítat znova, je to nepoužitelný...
navíc, pokud je na obrazovce stahování, tak problikává menu, což je dost horzný...

dál je třeba říct, že by Ti, kdo mají zkušenosti měli spíše udávat cenu za celý web, protože to, co by oni udělali za 6 hodin, můžeš ty třeba dělat 20-30 a pokud se učíš tak i mnohem víc hodin...
KUKY
Profil *
venca163
na tu hudbu skusím udělat jinej flash aby to zbytečně nenačítalo...
s tím menu...no jenže já nevím jak to vyřešit protože s tímhle typem menu nemám zkušenosti...když jsem měl předchozí verzi webu tak tam jsem udělal flashový menu ale jelikož všichni nemusejí mít povolený ActiveX tak by se jim to nezobrazilo a nemohli by se pohybovat po webu...tak jsem přešel na tohle no.....ale vážně netušim jak to vyřešit

tu cenu webu bych byl opravdu rád jako za hotovej web tak jak je a né za hodinu práce protože na tomhle webu jsem strávil dost času pač je to první můj web v XHTML v kombinaci s CSS a PHP.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0