Autor Zpráva
Keilew
Profil
Ahoj, docela jsem narazil s motivem na logo svých projektů. Jak vidíte na tomto PNG, je to osel:-) Přišlo mi to jako zajímavej nápad, ale docela jsem s tím nepochodil... Co myslíte? A co říkáte na grafiku? Možná je ta zelená zvláštní, ale aspoň je to nestereotypní;-)
Pozn.: při převodu na PNG se trošku pozměnily odstíny... zase...

Keilew
Casero
Profil
Keilew
je to hodně zvláštní...ty ossekaný rožky, ta barevnost a ten osel pusobí to zvláštně
Keilew
Profil
Casero
To byl účel;-) Má to být taková stránka, nad kterou se každý pozastaví nebo ho něčím upoutá. Jestli pozitivně nebo negativně, to už "reklamní principy" moc neřeší:-)
Huggi
Profil
desing se mi nepaci..osel by nevadil..kdyby nemel bilou pr*el..;)
RPG
Profil
Keilew
Abych pravdu řekl, pozastavit jsem se pozastavil. Přemýšlel jsem, jestli to... myslíš vážně :o). Osel by se mi líbil, když už, spíše nějaký srandovní, kreslený.
llook
Profil
Proč ne. Nikdo si určitě nebude myslet "má v logu osla, bude to osel", toho bych se nebál. Jako drobný rozptýlení na jinak docela nudném webu to je dobrý.
Ale takovej detail, bývá zvykem v grafických návrzích nevyhlazovat písmo.
DoubleThink
Profil *
Ale takovej detail, bývá zvykem v grafických návrzích nevyhlazovat písmo.
Jenom malé písmo - velké se ti už v browseru vyhladí (i bez ClearType)
Keilew
Profil
Písmo stejně bude dodáno zvlášť, rozhodně ne obrázkově, takže to je otázka na XHTML+CSS...
No, jak tak koukám, osel je rozporuplné řešení... Každej druhej tam má houbu, jabko, psa, kočku, činčilovej kožich, počáteční písmeno s tmavým stínem nebo rovnou nic, tak jsem tam chtěl vrazit něco, co se liší... nepovedlo se. Kreslený osel je možné řešení, ale to bych musel umět kreslit;-)
Bílá pr*el: to dělá ta bílá skvrna, co měl...:-)
house
Profil
jak tak koukám, osel je rozporuplné řešení...


já na oslu nevidím nic divného ani rozporuplného, líbí se mi :)

taky jsem se pozastavila, dlouze jsem koukala na změť různých čar a taky jsem přemýšlela, jestli to myslíš vážně:))

Jestli pozitivně nebo negativně, to už "reklamní principy" moc neřeší:-)

to byses divil
Keilew
Profil
taky jsem se pozastavila, dlouze jsem koukala na změť různých čar a taky jsem přemýšlela, jestli to myslíš vážně:))
Něco jsem vyházel. Prosím, napiš, co je ještě změtí čar;-) Celé to bude pozadí, nahoře je sice trošku víc odstínů oranžové, ale zas tak moc ne, nebo jo?:-)
Keilew
Profil
No, hodnocení grafiky je opravdu silně subjektivní. Tady do mě Casero šije (nic ve zlém!) a na další stránce hodnotí pozitivně grafiku, která se mi vůbec nelíbí a autorovi bych ji dal předělat:-) Je to jako s hudbou, máloco se líbí všem a když už, je to silně alibistické a konvenční. Jsem se jen tak zamyslel, promiňte;-)
Keilew
Profil
Pohled trošku globálnější (pozor na odlišné vykreslování odstínů PNG v IE!).
Edited: obsahuje pozměněnou nazelenalou variantu...
kapitán
Profil *
Ten poslední zelený design je určitě zlepšení.
YoSarin
Profil
design pod tím posledním odkazem se mi fakt docela dost líbí - to zkosení vnějších okrajů je přinejmenším zajímavé (a IMHO i povedené) ale přijde mi naškodu ta pravidelná zkosenost u těch vnitřních objektů - zkusil bych zkosit třeba jen levý horní roh výrazně a ty ostatní buď vůbec nebo jen nepatrně. Ale to je jen takovej nápad - třeba by to tak vypadalo příšerně ;)
Yo'Sarin
Keilew
Profil
Yo'Sarin
Ba ne, možná máš recht, určitě by stálo za pokus "zmenšit" zkosení u footeru. Určitě to zkusím a zvážím. Díky!:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0