Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den, prosím o zhodnoceni, jak kódu, tak grafiky, předem děkuji.
Adresa je www.bicom.cz
DJ Miky
Profil
- Menu je moc velké a texty v něm jsou špatně umístěné.
- Ve FF je na spodku stránky nějaká šedá čára.
- V Knize hostů nejsou ošetřená dlouhá slova a správnost e-mailu (stačí zadat -@-.-).
- "   Úvodem ..." - Použijte margin nebo padding.
- Menu udělejte jako seznam a ne jako několik DIVů.
- "<html>" - mělo by být <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="cs">
- Opravdu musíte příspěvky v Knize hostů oddělovat "-----------..."?
- Zkuste zmenšit náhledy fotek - 150x100 velký obrázek o velikosti 44 KB je opravdu dost...
Casero
Profil
Anonymní
mě se to graficky líbí, jinak ouhlasím s těma "drobnostma" co napsal DJ Miky
Anonymní
Profil *
1. Odstraň obrázek z menu. Zhoršuje čitelnost a přehlednost.
2. Nemožnost zvětšení písma v IE.
3. Patička vypadá, že upadává a v každém prohlížeči vypadá v detailech jinak.
MZF
Profil
Byl jsem to já.
house
Profil
souhlas s DJ Miky

nesouhlas s MZF co se týče obrázku v menu, je tam hezký (ale to písmo fakt zmenšit), možná by bylo lepší ho otočit kolem své osy k té vnitřní černé čáře, nebyl by pak tolik pod textem

docela mi vadí, že musím pořád rolovat dolů, abych se něco dozvěděla (hlavičku by mohlo zmenšit, kdybys uříz to bicom fight centrum (btw, když je název anglicky, proč centrum?? proč né centre nebo center?) a dal ho nějak jinam

jen technická poznámka - děti od 6 do kolika? možná by se to tam mělo napsat, ale zas tomuhle nerozumím, tak nechci radit
YoSarin
Profil
Souhlasím s house - to logo je opravdu strašně vysoké - víc než polovina obrazovky je opravdu moc (1024x768). Písmo v menu je zbytečně velké... a ještě zpátky k té hlavičce - často se to zmiňuje - měla by být klikací -> klik = návrat na první stránku, ale u takhle velké hlavičky bych stejně nevěděl kam kliknout, takže never mind.
Ten druhý posuvník uvnitř těla stránky je nepříjemný.
Taky mám pocit, že patička asi není tak úplně v pořádku.
S pozdravem
Yo'Sarin
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0