Autor Zpráva
Martin
Profil
Prosim o kritiku designu. Stránky ještě nejsou dodělaný :)
Zatim fungují odkazy Aktuálně; US-DEU ->Historie,Struktura,US-DEU: strana moderní a otevřená. To pro kritiku začim stačí.
Díky všem
Martin
Profil
Na první stránce budou aktuality, text tam je tam nepatří
Odkaz http://unie.resslovaci.net/
Šlaha
Profil
Mně se to líbí, co se designu týká. To menu se mi tam moc nezamlouvá, ale asi to nejde vyřešit jinak (koneckonců mám na stránkách něco podobného...). Snad bych jen zvětšil písmo a možná ztmavil jeho barvu, ale to ať posoudí další
none
Profil
Takže ta zelená je tam hrozná dal bych tam místo toho nejakousvetle žlutou nebo oražovou tak aby to ladilo stím hoverem menu.nahoře to logo mi to pride takové prazdne nevim jestli se mi to zdá ale je to tak,ale líbí se mi v levo dole to logo s tim vebmástrem.zdar NONE
Glacier
Profil
designově opravdu pěkné, to logo dole se mi líbí, jen bych zvážil jestli to troch celé nezůžit, prospělo by to čitelnosti textu, ale nevím jestli by to neuškodilo designu, vyzkoušej. Takhle to taky jde ale je to jen tak tak.
Martin
Profil
To: Glacier
Zúžit v IE bych to chtěl viz. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=30 74 ,ale nějak mi to hlava nebere. Nastavit max šířku bych uměl, ale nevim co dělat, když bych chtěl, aby to reagovalo na změnu velikosti okna.

Jinak všem zatim dik
devilkin
Profil
Myslim, ze by stacilo do CSS scriptu "styly.css" pro body dopsat
 max-width: XXXXpx ; 
.
Jinak vzhed i kod se mi docela libi.
Kráťa
Profil
Mě se to i docela rychle načetlo. Já bych dal tu zelenou u písma tmavší odstín.
Martin
Profil
To devilkin
IE tuhle vlastnost ignoruje
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0