Autor Zpráva
juriad
Profil
vytvořil jsem stránky www.juriad.wz.cz a zajímá mě váš názor na ně...
Inpocasi
Profil
Zbytečný (je tu jakpsatweb.cz a mnoho dalšího), černá žlutá je nehezká kombinace barev 3/10
DJ Miky
Profil
- To menu je opravdu strašné - hýbe se, když najedu na cokoliv...
- Odstraň tu červenou z toho loga, bude to vypadat líp...
- Svítivé barvy na černém pozadí - fakt pastva pro oči...
- /html/tagy/tagy/tagy.html - opravdu zajímavá adresa...
Casero
Profil
juriad
-odstran obarvenej scroll bar...a je to škredý...barvy, no a není moc třeba vytvářet web na toto téma
house
Profil
docela strašidelný místo :) všechny barvy špatně
Mistr
Profil
juriad
(1) Z loga v červeném rámečku brzy bolí oči.
(2) Ve stránce http://www.juriad.wz.cz/java/HM/HM.html chybí obrázek.
(3) Výuka HTML není, myslím, příliš přehledná. Navíc se musím připojit k mým předhodnotitelům. Nechci Ti jakkoliv kazit náladu, ale je třeba tvořit to, co už jednou stvořeno bylo? Proč se nezaměřit na nějaké jiné téma? Kolem Tebe jich je jistě spousty, o kterých by stálo za to udělat web.
(4) Občas trochu pozlobily prsty na klávesnici, jako třeba ve stránce http://www.juriad.wz.cz/html/tagy/tagy/tagy.html, kde je psáno (...)obvyklých a častro používaných(...)
(5) Na závěr ještě poznámka k úvodní stránce. Píšeš na ni, mimo jiné: Tuto stránku jsem kompletně překopal a mnoho odkazů dočasně nefunguje. Věřím, že se skutečně jedná jen o dočasný stav. Znám to z vlastní zkušenosti...
juriad
Profil
Z loga v červeném rámečku brzy bolí oči.
dobře opravím, já ladil v IE a tam filtry fungují, ale určitě dobrý postřeh

odstran obarvenej scroll bar
odstraněno

no a není moc třeba vytvářet web na toto téma
jsme museli při informatice ve škole udělat stránky na určité téma, a já si udělal legraci, že vyrobím galerii tagů, výsledek není "dokonalý", a ám používám jakpsatweb, ale svoje stránky jsem na webu nechal

(...)obvyklých a častro používaných(...)
změním, nakonec jsem galerii trochu rozšířil a začátek zůstal

Tuto stránku jsem kompletně překopal a mnoho odkazů dočasně nefunguje
jsem student na gymnázium v Českých Budějovicích a chodím do kvinty, takže nemám na pc tolik času kolik bych chtěl...
Mistr
Profil
juriad
já ladil v IE a tam filtry fungují
Vidíš, já se na to díval právě v Internet Exploreru. :)
Mistr
Profil
juriad
jsem student na gymnázium v Českých Budějovicích a chodím do kvinty, takže nemám na pc tolik času kolik bych chtěl...
To nemá nikdo, ani nemusí být studentem českobudějovického gymnázia. Snad v důchodu... Už se těším!
juriad
Profil
Mistr

Z loga v červeném rámečku brzy bolí oči.
už jsem pochopil jak jsi to myslel, mělo to být zpestření, ale když to má negativní ohalsy tak se toho vzdám


A máte někdo nějaký nápad, co s těmi barvami?
Už jsem nad tím přemýšlel a nedokázal jsem vytvořit něco lepšího...
YoSarin
Profil
1) mám zaplý adBlock - ze stránky vidím jen nápis Juriad ;) (chyba byla u mě - dík za "neúmyslné upozornění")
2) celé je to takové strašně neuspořádané
3) postrádám menu - je jen na úvodní stránce
4) hover u odkazů, který je ztuční, není moc šikovný - pohne celým zbývajícím textem
5) to vrchní logo by to chtělo vycentrovat
6) ta žlutá + černá je taková "moc ostrá" nevím jak bych to jinak řekl ;)
7) to menu moc poskakuje... co ho udělat rozbalovací ne na hover ale na onclick?
toť prozatím asi vše... :-)
Hodně štěstí
Yo'Sarin
juriad
Profil
upravil jsem své stránky abych vyhověl většině požadavků, ale s těmi barvami pořád nevím, poraďte mi...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0