Autor Zpráva
fit.
Profil *
snad si udelate chvilku na tuhle praci http://petr.vaverka.net . predem dekuji za kritiku.
Marty
Profil
+ pěkné intro
- chtělo by to nějakou pěknou hlavičku
- v kódu je moc javascriptu(vyhodit do externího skriptu)
- barevně je to takový smutný, připomíná mi to příkazový řádek
Anonymní
Profil *
Já bych do tohopřidal trochu červené a žluté.Pak odkazy, při přejetí myší bych udělal tmavě oranžovou barvou.
jinak je to v pohodě.
mat
Profil
přestože mám kontrastní barvy rád, tady je toho kontrastu až moc - černá a bílá, nic víc, to moc dobře nevypadá - zkus to oživit nějakou veselejší barvičkou...

co se týká rozvržení stránky - Opera 8.0 beta zobrazí dost rozpadlý layout, totéž Firefox 1.0 - stránky jsou evidentně psány pro prohlížeče IE.

možná bych ještě poznamenal, že není třeba otevírat galerii do nového okna, když už to uděláš, nabídl bych návštěvníkovi něco jako "zavřít toto okno"...

kód - tady není co hodnotit, tabulky a velké množství js nejsou dnes už příliš in, roboti a čtečky (hlasové) budou mít problémy...

na závěr jen krátce - jako osobní stránky, napsané pro pár blízkých, tvůj web jde, pokud s ním máš ale nějakíé vyšší ambice, vyplatilo by se ho kompletně předělat (layout v css, jiné barevné rozvržení, trochu bych asi přibrzdil i s tím flashem)...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0