Autor Zpráva
Cody
Profil
Dobré odpoledne,

prosil bych o názor na stránku http://bmwc.org.

Prosím nehodnoťte návštěvní knihu to je víceméně produkt Acciho.
Prosím nehodnoťte kód menu, použil jsem kód z CSS knihovny Intervalu.
Prosím nehodnoťte anglickou verzi, ještě není hotová - odkazuji prozatím na starou verzi anglickou verzi.

Děkuji za názory.

Cody
YoSarin
Profil
Menu je opravdu pěkné ;)
Mě osobně přijde hlavička moc vysoká... (1024x768)
Text v logu je špatně čitelný... trvalo mi cca 10 vteřin než mi došlo co to to BMWC vlastně znamená. Taky je trošku zvláštní všude mít anglickou zkratku BMWC a mluvit okolo toho česky...
Možná bych trochu přestyloval formuláře (myslím border), i když nevím, tohle je jen takovej impulzivní nápad, ono by pak zase moc nešlo poznat jestli to je nebo není formulář
Inpocasi
Profil
Příliš se mi k tomu nehodí to bílé pozadí (použil bych třeba jemné tenké šikmé proužky na pozadí)
Cody
Profil
YoSarin
Hlavička - myslíš to logo? S tou čielností by asi chtělo něco udělat, díky ...
Ad zkratka BMWC - není to můj nápad, dělám jen web ...
Formuláře - mě se celkem líbí, ale zkus to konkretizovat víc?
Inpocasi navrhuješ barvu?
nonewood
Profil
Cody

YoSarin Menu je opravdu pěkné ;)

Nezdá se mi ta kurzíva při hoveru.
Odkaz funguje i na stránku, na které jsem, ale chybí tam kursor packy (FF).

Líbí se mi položka menu ve stavu, kdy já na té stránce jsem (nemá dolní okraj). Zkusil bych nedávat spodní okraj ke všem odkazům. Možná by se mi to více líbilo :-).
YoSarin
Profil
nonewood
mě se to líbí - jediný problém jsem viděl v IE, kde se to při hoveru krapet hýbe

Cody
jj, myslím to logo (to 1024x768 je rozlišení ve kterém mi to přišlo tak vysoké)
BMWC - no, co se dá dělat... :-)
Formuláře - myslel jsem třeba nastavit všem inputům v css border: 1px solid #00000; protože ten 3D vlys vypadá tak zvláštně... moc mi tam nezapadá...

Yo'Sarin
MZF
Profil
1. Určitě bych naformátoval vlastní text stránky. Takhle je to velká změť písmenek, která každého návštěvníka odradí od čtení. Přidej <strong>, text-indent, <p>...

2. Vítejte na stránkách o Českomoravských sletech čarodějů a čarodějnic! - To je zbytečné. Spíš napiš, co stránky nabízejí a co na nich může návštěvník nalézt.

3. Trochu bych zvětšil kontrast písma. Také základní velikost fontu byc mohla být větší, ale zase chválím možnost světšení písma v IE.

4. Nerozumím, proč je text v hlavičce anglicky.

Graficky to neurazí, ale ani příliš neoslní.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0