Autor Zpráva
hm
Profil *
Ahoj,

mohli byste mi napsat, jak na vás působí tato stránka? www.gravirovani-laser.cz/honza/index.html

Je to jen nápad a zatím funguje jenom homepage s prozatimními texty. Šlo mi hlavně o jednoduchost
a přehlednost.

Díky za nápady a postřehy
Dmagician
Profil
Je to fajn. Páči sa mi ten nápad.
Mistr
Profil
hm
jak na vás působí tato stránka
Zajímavá a neobvyklá.
(1) Při ne úplně uzounkém okně prohlížeče se zobrazuje vodorovný posuvník.
(2) Máš omezenou plochu (velikost stránky knihy), do které můžeš něco psát. Jinak by se Ti rozsypal design.
hm
Profil *
Díky,

uzké okno prohlížeče jsem se rozhodl ignorovat - když se jednou posune vodorovným posuvníkem, je vše
vidět.

S omezenou plochou na psaní počítám - bude to řešeno stránkováním pod knihou (tolik psaní nebude)

hm
MZF
Profil
Zajímavé, ale hodně nevýrazné. V menu se špatně orientuje.
hm
Profil *
MFZ

máš nějaký nápad, čím zvýraznit a menu udělat lépe? I když to chci jednoduché, možná by stálo za to nějak oživit?

I tak díky
Retal
Profil
Je to dobrý nápad, ale zvolená kombinace barev na mě působí fádně.
hm
Profil *
Tak malá změna,

pastelky jsou prozatimní - přijde tam moje fotka (ne stažená z internetu) - ale v tomto stylu.

Ještě jednou odkaz www.gravirovani-laser.cz/honza/index.html

Zkuste prosím poradit
Díky hm
MZF
Profil
hm

Nah... jsi už druhý v krátké době, kdo mi zkomolil přezdívku. :)

Zkusil bych odkazy v menu jinou barvou než černou. Černou jsou totiž i nadpisy v hlavní části. Třeba tmavě modrá by nemusel být špatná. Zkus a uvidíš sám. Také bych zvýraznil nadpisy "pro všechny" a "pro kamarády". I když nejdřív bych se zamyslel, jestli vůbec má smysl je tam dávat.
hm
Profil *
MZF

omlouvam se za zkomolení, už se to snad nestane

S tím menu ještě zkusím něco udělat. Zatím díky
adam.gutt
Profil *
je to celé dost nezajímavé a působí to vyblitě. více barev do života!!
house
Profil
je to dobrý nápad, ale potřebuje to oživit, zútulnit, takhle je to jak když člověk vleze do nemocnice :)
hm
Profil *
Původně jsem to chtěl celé takové šedé a nebarevné, ale koukám že převládá názor na "obarvení".

No co se dá dělat, zkusím to nějak překopat. Byl bych vám vděčný za nějaké nápady, já mám v hlavě
asi už jenom tuto variantu.

Díky hm
MVK
Profil *
Šedá je opravdu fádní, ale zůstal bych u decentních pastelových barev. Brutální červená bije do očí, chtělo by to pastelovější variantu - sedím u počítače celý den a stránky s takovými barvami jsou jak rána do palice. Chudáci oči.

Ve Firefoxu je stránka vlevo nahoře, co vystředění?

Bývá zvykem dát autora jako aktivní odkaz (email nebo formulář).

Aktualizace 30.9.2006? Zatracený Internet, to je frmol! Tady je teprve 15.9.06!

Odkazy bývá zvykem odlišovat barvou a podtržením alespoň v hover efektu (lépe vždy).
Inpocasi
Profil
Zajímavé ale moderní web to opravdu není.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0