Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Můžemete mi říct, který web je hezčí? V PHPRS (pouze obrázek) (ošlivej znak outluku a znaku txt souborům tam už nebudou) nebo tento starší. Děkuji za odpovědi.
Casero
Profil
Anonymní
řekl bych to nový, i když taky nic supr..ale lepší určitě
jonge
Profil
Mě osobně se nelíbí ani jedno ani druhé... Zkus se podívat třeba na www.moderniweb.cz
Filips
Profil
Nevím takové nezajímavé. obě dvě. Nebo můžeš nabrat inspiraci tady www.templates.cz
RPG
Profil
Anonymní
První. Modrá mi k dračáku nesedí.
yenna
Profil
ten nový je určitě lepší, ale rozhodně by to chtělo přidat ještě nějaké barvy, které by se hodily k tématu (rozhodně ne ta modrá, která je použita u té starší verze)... čistě šedá je trochu nudná...
když tak se třeba zkus inspirovat vzhledem jiných stránek věnující se podobnému tématu, určitě jich existuje na netu nespočet :)
(tím samozřejmě nenábádám kopírování ;))
Možná i nějakou zajímavější hlavičku....
Erik
Profil *
Lepší? (odkaz je stejný jako nahoře V PHPRS......., zvlášť bych se chtěl zeptat na to písmo. Když jsem tam dal obyčejné, připadalo mi takové nevírazné.)
yenna
Profil
barvy u PHPRS jsou teď super ;)
už si tedy nepamatuju, jaké písmo jsi tam měl předtím, ale to, které tam je použité teď ,je fajn. Akorát tím, že jsi použil všude podkladový obrázek (v hlavičce, pod menu, pod příspěvky....) se stalo to písmo trochu nečitelné a celkově se tvoje stránka slila v jednu "skrvnu"... nemyslím to zle, možná by stačilo podkladovými obrázky trochu šetřit a umístit je jen na pár místech...
taky nepůsobí moc dobře různé velikosti názvů, nadpisů (Krysí lid, Zbraně), horního menu (top15, ankety..), hodně se to přebíjí...
jinak barevnost moc pěkná
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0