Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ohodnoťte prosím můj web http://www.sedmaci.xf.cz/ díky
venca163
Profil
Good Morning, my name Tom. I'am 12 years old. Ale teď už česky

radši pořád česky...
nonewood
Profil
Anonymní
Chybí logo, nebo něco nahoře k mé spokojenosti. Takhle to vypadá nedodělaně.
Sedmá třída? Tak to už bys mohl vědět, že takoví web se píše takový web (vzor: mladý). A další chyby!!
Chybí mi nějaký hover u položek v menu.
Peca
Profil
Nemůžu si pomoct. Vypadá to jako šablona. A navíc dost nepovedená. Nic originálního, žádné zakončení stránky,... A ten obsah se nedá vůbec číst.
none
Profil
venca163
Good Morning, my name Tom. I'am 12 years old. Ale teď už česky
nevim jak venca ale si si myslel ze to je paticka, teda já sme si to myslel protoze div se nenatahuje podle obsahu.
RPG
Profil
Peca
Nemůžu si pomoct. Vypadá to jako šablona.
Napadlo mne to samé. Navíc, když si srovnám autorovy češtinářské schopnosti s oním "webem"... Nechce se mi věřit, že je jeho výroby. Nicméně...

1) Postrádám :hover u odkazů v menu.
2) Postrádám nějaké grafické logo. Byť by bylo sebejednodušší, určitě by bylo pěknější než textový nadpis. Který mimochodem není "klikací".

3) škola není jenom nuda....(málokdy) správně:
Škola není jenom nuda... (málokdy)
+ Další hrůzné chyby, peřeklepy,... Například úkoly, takový.

4) Mám za to, že ne všichni lidé mají dokonalý zrak. Co z toho plyne? Zvětši písmo. Takhle odpadne nudná záležitost s jeho zvětšováním.
5) Co tam dělá ten čudlíko-mobilní obrázek?

<meta name="keywords" content="" />
<meta name="description" content="" />


Tohle je co, resp. proč to tam je?
Miloš
Profil
Logo [Sedmáci.xf.cz Škola není jenom nuda....(málokdy)] je schované pod reklamou. Nešlo by tu reklamu hodit do patičky?
Malý text by sám o sobě nebyl na závadu, kdyby ho šlo v exploreru zvětšovat (zadej velikost v procentech nebo klíčovým slovem; ne v px nebo pt).

Pokud text zvětšuju ve Firefoxu, text menu se ztrácí (vylézá a je oříznut, jako overflow:hidden; a text stránky vylézá z bílého pozadí, které se neroztáhne (do výšky).

Iframe v Opeře přesahuje do modrého pozadí

Pokud máte ,,těžký" domací úkol
Uvozovky se píšou jinak; když se pokoušíš o levé uvozovky dole (otevírací), nikdy ne dvěma čárkama, ale znakem „ – je na to entita &bdquo;. Pravá typografická entita se pak zapisuje entitou &ldquo;.
Pokud bys použil jako kódování UTF-8 (místo stávajícího windows-1250), mohl bys je zapisovat přímo (tedy jako znaky, nikoliv jako entity) klávesovou zkratkou „[ALT+0132] a “[ALT+0147].

anonymně říci....
Píšou se jen tři tečky a typograficky správnější je výpustka – entita &hellip;

Více k typografii viz http://typografie.dero.name/

Otevírání externích odkazů do nového okna je diskutabilní. Dost lidí to nemá rádo (vyjma fotek z náhledů do popu okna).

Hover pro menu a gramatika – jak už psal RPG.
RPG
Profil
Miloši, díky za doplnění. Nešel jsem do detailů. Teď pravděpodobně plácnu <ot> věc, kterou bych měl řešit skrze soukromou korespondenci; přesto, mohlo by to být užitečné i jiným lidem.
Mám na tebe otázku: Všiml jsem si, že zde na fóru používáš "skutečnou" pomlčku, tedy ne spojovník "-" jako většina lidí. K otázce: jak ji tady, na diskusi, zapisuješ?. Entity zde povoleny nejsou, tuším.
Miloš
Profil
Zapisuju ji jako všechny takové znaky klávesovou zkratkou ALT+číslo:
– 0150 (ndash)
— 0151 (mdash)
„ 0132 (bdquo)
“ 0147 (ldquo)
… 0133 (hellip)
Některé znaky zakhle nezapisuju, protože si nepamatuju jejich kód (nepoužívám je tak často). Patří sem zejména → šipky. Takové znaky si buď najdu v mapě znaků, nebo si mohu vytvořit speciální textový soubor, ze kterého je mohu kopírovat. V mapě znaků je ale zobrazena jejich pozice jako hexa číslo; zmíněná šipka je 0x2192, což je dekadicky 8594, tedy zratkou ALT+8594.

Takhle to funguje pod windousama; v linuxu to, mám obavu, takhle nejde. A jak pod mackem, to už opravdu ani tuch.
Venca
Profil
hrůza!

Jako každá třída, tak i ta naše chtěla mít svůj web. Rozhodl jsem se, že takovíweb stvořím. Můžete hlasovat v anketách a podobně. Nezapomínáme ani na domácí úkoli a podobně. Doufám, že se vám náš web bude líbit, a že z něj něco použijete do ............. atd. atd.

takový - mladý !!!
úkoly - úkol bez úkolu jako hrad bez hradu !!!


Good Morning, my name is Tom. I'am 12 years old - tohle vyhoď!!!

češi, češi...
Jan Schupke
Profil
V Opeře je to rozhozené. Nelíbí se mi to.
RPG
Profil
Miloš
Díky. Snad ta vyčerpávající odpověď poslouží i jiným, než mně :o).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0