Autor Zpráva
miras
Profil
mám takový nápad..Co kdybych si vytvořil stránky,a tam by se uživatelé zaregistrovali a a ja bych jim vytvořil web.i za penize..Neni to trestné asi jo že?
DJ Miky
Profil
miras
To je snad jako úplně normální webdesignová firma ne?
Casero
Profil
miras
Neni to trestné asi jo že?
proč y to bylo tresné, když to nebude na černo, ale oficialně, tak je to all right
miras
Profil
ale jak mam udělat aby to bylo oficiální?
DJ Miky
Profil
miras
Mít živnostenský list nebo dělat na DPP...
Casero
Profil
miras
smlouva, danění peněz...
Railbot
Profil
Hlavně takový dotaz určitě nepatří do této sekce.
RaDeoon
Profil *
Dyt ty neumíš ani udělat animovanou ikonku, z obrázku udělat odkaz, kopíruješ odkazy jiných webů a chceš dělat databázi jako webdesignové studio ... (vytaženo z tvých příspěvků)

Ach ta naivita.
miras
Profil
2 RaDeoon: Pěkně smi to tady všechno vypsal..Je mi 13 a s webem začínám a bůh ví co semnou bude až mi bude 18..Tak se tady moc nerozkřikuj..
RaDeoon
Profil *
Mě je taky 13 ... za 2 měsíce mi bude 14 ;-)
Filips
Profil
samé mladší děti tady :)
miras
no rozhodně v tvém případě to legální nebude, protože nemůžeš dělat ani na DPP
Anonymní
Profil *
co to je DPP ? a odkolika let že se to muže tvořit ??? odepiste prosím co nejrychleji!!
Anonymní
Profil *
odepiste ;)
Hyna
Profil *
Dohoda o provedené práci.
Retal
Profil
miras
Co kdybych si vytvořil stránky,a tam by se uživatelé zaregistrovali a a ja bych jim vytvořil web.i za penize..Neni to trestné asi jo že?
To si piš, že to je trestné. Jakmile ti na to přijdou, budeš to muset zabalit a rodiče asi půjdou za mříže.
koudi
Profil
a rodiče asi půjdou za mříže.
Ale ještě předtim ti asi pořádně nasekaj na prd**. :)

odepiste ;)
Tohle si odpusť, nejsi tu na chatu.

odepiste prosím co nejrychleji!!
A tohle si taky odpusť
Anonymní
Profil *
jj, Retal má pravdu... + ještě tebe pak dají do nějakého ústavu:) já být tebou, tak to dělám pouze a výhradně zadarmo, nebo vůbec. musíš počkat min do 15, líp do 18 než si můžeš legálně vydělávat větší prachy
Anonymní
Profil *
to znamená ze kdyz např. me bude 15 nebo 16 tak muzu tvorit weby za prachy legálně ???
qwett
Profil *
ozvi se tu az ti bude tech 18, treba budes moudrejsi ;)
RPG
Profil
Filips
samé mladší děti tady :)
Ehm... :o)

protože nemůžeš dělat ani na DPP
Může to hodit na rodiče.

miras
Tenhle nápad už před tebou měly statisíce jiných lidí. Jen bych s tím, být tebou, počkal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0