Autor Zpráva
Venca
Profil
Dobrý den,
chctěk bych si od vás nechat zkritizovat BESTak.cz - adresa vám bude jistě známá, ale obsah ne. Obah je nový.
Nechci si nechat kritizovat design, chci si nechat zkritizovat obsah, dostupnost, prohlížeče,... Fakt díky moc. ZDE JE ODKAZ
Miloš
Profil
Celkově se mi to líbí, ladí mi to, ale:

Web je česky; proč je tam tedy to more?
More je (v romštině) familiární oslovení pro muže…
Kaj džas, more? - Kam jdeš člověče?
… ve firmách se přestaly sestavovat pokladní a obchodní plány, zprávy, tabulky, rozpočty, přehledy, konat zasedání, semináře, protože "cash flow", "business plan", "report", "spread sheet", "budget" , "screening", "session" "workshop" a další zaklínadla rychlokvašené, mnohdy předstírané kvalifikace "manažerů" snadno vytvářely atmosféru přečasto chybějící odbornosti… Nevím, čím to je, že bývá čeština „obohacována“ englicko-emeryckými výrazy, aby byla kůl.
Což takhle použít slova VÍCE?

První „more“ je nefunkční, respektive není to odkaz. Podtrhával bych odkazy; nenuť návštěvníky myslet – prošmejdit myší každý kout, zda se tam přece jen nějaký ten odkaz neschovává…

Nemám rád fleš (většinou rozptyluje a snižuje přístupnost) – ani tady nejsem zastáncem – cokoli, co se na stránkách hýbe, je přinejmenším podezřelé.
Miloš
Profil
Jo a písmo se v exploreru nedá zvětšovat. Trestuhodnost.
Venca
Profil
Miloš zkus tenhle odkaz http://slovnik.seznam.cz/search.py?wd=more&lg=en_cz
Miloš
Profil
Venca
Ale já vím, co znamená more anglicky a že's to tak myslel; jenom jsem si zavtipkoval na téma čengliš-kůl-pseudojazyka.
Když je web celý česky, tedy pro lidi, kteří vládnou čtenou češtinou, není důvod pro světovost prostřednictvím anglických výrazů. Je to stejná blbost, jako kdyby byl web anglicky a v odkaze bylo slovo více.
Venca
Profil
Milošaha, stejně už jsem to upravil, se podívej ;-)
Miloš
Profil
To chválím; hned to vypadá lidsky. Jedno more tam ale dosud zůstalo – na úvodní stránce za recenzí.
Venca
Profil
Miloš
jo jo, všiml jsem si ;-) dík
tři D
Profil *
Miloš
opraveno
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0