Autor Zpráva
Lucifer
Profil *
Prosím o přehodnocení. Provedl jsem mnoho změn a dost toho upravil. Věřím, že také všechny připomínky, které jsem od vás dostal jsem zhodnotil a provedl podle nich úpravy.

Kvůli změně hostingových podmínek jsem byl nucen přesunout stránky - nyní: cof.own.cz.

Dbám na validitu a čistotu kódu.
Stránky fungují ve FF 1.x a v IE 6 SP2. Malé chybky (např barva nadpisu) se objevují (nejsem si jist proč) v Opeře 9 (8.54 by to ještě mělo být v pořádku. Tedy alespoň dřív bylo.).

Tak a můžete se do mě pustit. :)
Nox_lbc
Profil
1) písmo v menu je moc velké
2) písmo obsahu je malé ... zvětšil bych o 1pt nebo o pár desetin EM ... to je buřt ;-)
3) velikost řádku se mi zdá dost malá ... line-height UP ! ;-)
4) ve font-family máš jen jedno definované písmo ... CSS validátor by tě na to měl upozornit ...
5) design celkem jde, nicméně ten hlavní background se tam škubavě opakuje, což se mi nelíbí ...

Jinak celkem fajné, 6.5/10
MZF
Profil
1. Obrázek na pozadí menu zrohšuje čitelnost a přehlednost.
2. Zvětšil bych kontrast písma.
3. Text o aktualizaci se mi v Opeře posouvá asi o 5px nahoru.
4. Nemonžnost zvětšení písma v IE (definuj písmo v relativních jednotkách).

Jinak to vcelku jde.
Mistr
Profil
Lucifer
(1) Text v logu není příliš čitelný, ale budiž...
(2) Položky levého menu by mohly být kontrastnější oproti pozadí. Což už zde zmínili mí předkritici.
(3) Každá stránka má stále stejný nadpis (tag TITLE v části HEAD).
(4) Ve stránce Můj názor bych zvětšil rozestup mezi řádky. Text se pak bude lépe číst.
(5) Stránky obsahují poměrně dost budoucích odkazů (viz stránka Galerie).
Lucifer
Profil *
Dobře, takže:
1, Zmenšil jsem písmo v menu (jo, bylo opravdu moc veliký - teď je to o moc lepší - dík.)
2, Trochu jsem zvětšil písmo v obsahu.
3, Zvětšil jsem velikost řádků.
4, Definoval jsem druhé písmo.
5, "Background" - tam je to komplikovaný - nenašel jsem žádný dobrý obrázek na "back" tak jsem tam dal tenhle. Zatím jsem to tedy nechal bez obrázku - co dál, uvidím. :)

6, Zvětšil jsem výrazně kontrast v menu a trochu i v obsahu.
7, Opera je problém... :) (Možná je to spíš problém Fx, ale ten je přeci jenom hlavní.) Přiznám se - nevím, jak tenhle problém vyřešit. Pokud jsou nějaké nápady budu jen vděčný. :)
8, Dělám na to... trochu (víc) mě brzdí fakt, že IE bere jednotku "em" úplně jinak (špatně) s procenty mám zase jiné problémy. Každopádně na tom dělám.

9, Log = hlavička, předpokládám. Ano, vím. Je to logo skupiny. Ten kdo se s ní někdy setkal, ten při pohledu ví o co jde. Ten co ne, se to dočte. Ale primárně tam IMHO přijdou lidé, kteří se s tím už setkali.
10, Viz.: "6,".
11, Jo... no. :) Mám celé "head" vložené do stránky pomocí skriptu "include". Což - uznávám není ideální. Nicméně, když jsem to dělal, začínal jsem. (Po čemž jsou ještě v kódu věci, který bych teď udělal jinak, ale to by bylo příliš pracné - snad při aktualizaci kódu.)
11, Viz.: "3,".
12, Já ty stránky zatím beru jako nehotové a nepředpokládám, že bych měl mít nějaké návštěvníky. Neusiluji o ně. :) Zatím je to tak nějak pro mě. "Aktuální informace" si vlastně taky píšu jenom sám pro sebe. Nicméně zneaktivním tyto odkazy.
Lucifer
Profil *
Nemám zatím hotové CSS pro IE. Tam to nevypadá tak jak má. Dělám na něm.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0