Autor Zpráva
janavk
Profil *
Ráda bych znala váš názor na to, zda by nebyla lepší - použitelnější menší velikost písma. Taky jsem hýbala s barvami, takže jestli ladí. Díky.
janavk
Profil *
Jde o http://poradna.koj.cz
Casero
Profil
janavk
ja myslím, že to docela ladí
janavk
Profil *
Moc by mě zajímalo, jestli by oskazované stránky nebyly přehlednější a čitelnější s menším písmem. Mám tam písmo 100% - podle uživatelského prohlížeče.
Miloš
Profil
Líbí se mi to; fialová není tak profláklá.
Opravil bych asi jen následující:

Pro návrat na hlavní stránku vede pouze ikonka Marge a text „poradna.koj“ u ní. Přidal bych proto alespoň title="návrat na úvodní stránku" nebo tak nějak.

Na hlavní stránce bych odlišil a:visited
Kód by zasloužil sémanticky pročistit.
Miloš
Profil
Velikost písma mi přijde OK – náhodou jsem si nenasadil brýle a všechno přečtu!
S písmem je ale jistá potíž – pokud ho budu zvětšovat (IE a FF), rozleze se přes sebe.
Další věc, které jsem si všimnul – nemáš nadefinovanou barvu pozadí + text. Nepředpokládej, že mají všichni bílou/černou; body {color: black; background-color: white;} Nic tím nepokazíš.
janavk
Profil *
Miloš
Strašně moc děkuju za všechny rady, je to jako dar z nebes, že mi tady takhle někdo poradí. Budu na tom dělat . Díky
Mistr
Profil
janavk
(1) Trošku mě z té barvy začínají bolet oči. Užil bych i nějakou temnější barvu.
(2) Odkaz Živnosti z pravého sloupku vstupní stránky vede na neexistující stránku.
(3) Zauvažoval bych nad patičkou.
(4) Popřemýšlel bych o výraznější hlavičce.
janavk
Profil *
Díky, moc:)
nemáš nadefinovanou barvu pozadí + text.
Nadefinovala jsem, jen doufám, že nevadí, že mám color darkslategray, že s tím nebudou u někoho problémy.
S písmem je ale jistá potíž – pokud ho budu zvětšovat (IE a FF), rozleze se přes sebe.
Kdybys mi jen prozradil, jak písmo zvětšovat, tak si to zkusím, jak to vypadá.
Trošku mě z té barvy začínají bolet oči. Užil bych i nějakou temnější barvu.
Změnila jsem barvy, není to zase moc silné?
Odkaz Živnosti .. Díky
Zauvažoval bych nad patičkou.
Ach jo, je toho na mě moc
Popřemýšlel bych o výraznější hlavičce.
To ještě zkusím popřemýšlet, ale zatím mi tam zmizel slogan a nevím proč, no nic.
Díky, ještě jednou.
Miloš
Profil
— S darkslategray by sice neměly být problémy, ale můžeš ji zapsat i jako #2f4f4f
— Písmo se v exploreru zvětšuje jednak pomocí CTRL+kolečko myši, druhak přes menu zobrazit --> velikost textu
— Písmo se ve firefoxu zvětšuje jednak pomocí CTRL+kolečko myši, druhak přes menu zobrazit --> velikost textu, třeťak zkratkou CTRL++ (control a plus), resp. zmenšuje CTRL+- (ctrl a minus) a do původní velikosti se dostaneš CTRL+0
janavk
Profil *
Písmo se v exploreru zvětšuje ...
Větší to vypadá strašně, to lidi hodně používají? Bylo by proto lepší udělat písmo raději menší, že ti, co to potřebují, si to stejně všechno zvětšují?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0