Autor Zpráva
jmills
Profil *
Zdravím vás. Budem rád ak zhodnotite moj web. Som začiatočník, takže je tam určite veľa chýb, ale práve preto sem píšem. Ďakujem. www.oxi.szm.sk
DJ Miky
Profil
- Odstraň tu vstupní stránku. Odstraň celý panel Hodiny. Odstraň nějaké ty blikací obrázky. - Všechno tam je naprosto zbytečné...
- Patička nejde přečíst.
- Z podstránky se nedostanu na fórum.
- Proč má "fórum" vstupní stránku? (Ještě k tomu takový nečitelný obrázek) Když už to musí být od BB, tak to dát alespoň do iframu, nebo tu knihu v menu linkovat přímo...
- Trochu zmenši ty náhledy fotek, obrázek o rozměrech 100x75 px a velikosti 125 KB bych opravdu nečekal...
- Proč je ve fotogalerii jiný design?

Snad ti to pomůže.
MZF
Profil
1. Nevím kde jsem a nevím, co tvoje stránky nabízejí. Update: Teď jsem si všiml blikajícího textu "osobní stránka". To není dostatečné. Jednak text bliká, jednak je malým fontem. Nějaká úvodní věta v textu by nebyla od věci.
2. Odstraň nějaké ty blikací obrázky - Odstraň všechny. Vše co bliká, bere uživatel jako reklamu a podle toho se k blikacím obrázkům chová.
3. Mimo hodin odstraň i počítadlo (nulový až záproný přínos pro návštěvníka) a polož si otázku, jaký užitek má pro tebe anketa.
4. Odkazům dej hover.

Jinak na začátečníka pěkná práce.
house
Profil
Teď jsem si všiml blikajícího textu "osobní stránka". To není dostatečné. Jednak text bliká, jednak je malým fontem. Nějaká úvodní věta v textu by nebyla od věci.


jj, já jsem tu hlavičku nejdřív vůbec neregstrovala, myslela jsem, že je to reklamní proužek!!



chtělo by to nějaký úvod na 1 stránce - něco o tobě, nebo k čemu stránka je, čím se rád zabýváš (=focením), proč a tak

co do důležitosti bych dala ty hodiny až pod anketu

jinak je to pěkné, takové jednoduché a funkční, jestli to bude o focení tak se to hodí:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0