Autor Zpráva
schcell.wz.cz
Profil *
Ahoj lidi, koukněte se prosim na mé stránky schcell.wz.cz. Díky, Tom, Liberec, OALIB
Marty
Profil
Kód - stránka je v rámech - 0 bodů.
Ke grafice se vyjadřovat nebudu, ale to skákací menu je dost hrozný.
schcell.wz.cz
Profil *
Nejsem žádný profík a dělám to jen 2 měsíce. Pokud někdo chcete pošlete mi odkazy na vaše stránky a já je dám na své.
Marty
Profil
Doporučuju co nejvíc prostudovat jakpsatweb.
Také se dívat na ostatní weby, jak jsou napsaný.
A samozřejmě co nejvíc programovat web, prostě praxi.
Martin
Profil
Stránky se mi moc nelíbí,
Vůbec ti nedoporučuji používat framy. Ten ukazatel času bych dal pryč, skoro každý ho má v pravém dolním rohu.
To posouvání u toho menu se mi také nelíbí.
Něco o webu se také můžeš dozvědět na www.pixy.cz . Možná tajdeš něco na intervalu www.interval.cz .
Ale jako začátečník najdeš vše podstatné na www.jakpsatweb.cz , jak už doporučoval Marty
schcell.wz.cz
Profil *
Děkuju Martymu a Martinovi za rady.
schcell
Profil *
Nové rozšíření o odkazy.
schcell
Profil *
nové ankety a odkazy a styl a vzhled
Kráťa
Profil
Mě to píše dusan.pc-slany.cz (Duěan Jankovský). Nevím, jestli se k sobě hodí tyto odstíny modré a zelené.
Schmutzka
Profil
Já vím že desing stál za nic, ale pokusil jsem se to napravit. Ostranil jsem rámce, hnusn barvy, hnusné odkazy, nesmyslný obsah, podlouhl texty, dal jsem tam jen to co mě opravdu zajímá ale nahraju to (na net) až 27.4. Tak pak nůžete přijít a okomentovat. schcell.wz.cz
Kamilio
Profil *
Tých odkazov je tam naozaj dosť. Je to trochu rozhárané, hlavne tie rámy sa mi nepáčia. A v Opere mi v niektorých stránkach nefunguje diakritika.
Schmutzka
Profil
Proto nepoužívám jiný prohlížeč než IE. Protože některé zobrazují jen něco - je to prostě d*****í.
mila
Profil *
Na první pohled bych zrušil ten google. Zabírá to strašně místa, znepřehledňuje to stránku a k ničemu dobrému to není...
Jinak za dva měsíce určitě dobrý, já jsem na tom podobně :o)
Anonymní
Profil *
díky za rady a připomínky, ale ten google bych tam chtěl nechat, protože v budoucnu bych chtěl vytvořit na svých stránkách něco jako můj osobní rozcestník služeb (typu přihlášení na maily, vyhledávání, nejúžívanější odkazy atd.) - byl by to určitě dobrý nápad na server - člověk by si mohl vytvořit vlastní prostředí a lehce (např. z nabídky serveru) si vybral jaké formuláře na přihlašování tam bude mít a jaké vyhledávače - toť vše
Schmutzka
Profil
sorry - anonymní = já (schmutzka)
Anonymní
Profil *
děs běs
Schmutzka
Profil
a čurbes ale dělám to od září, a moc to nestíhám, protože jsem na střední na lyceu a musim se učit a dělat úkoly. VÍŠ ?
Schmutzka
Profil
Teď jsem to zkoušel nahrát ze školy a nějak se to rozharašilo, tak to omluvte prosím.

Přitom mi to z disku jde spustit a fachá to normálně. A ani nejde zaregistrovat na wz.cz, možná to bude naší sítí - správce ji upravil.
Schmutzka
Profil
Je to fakt hnusný.

Ale zkuste hlasovat pro nejlepší webovou stránku.
Anonymní
Profil *
jestli na tom děláš od září tak to teda nic moc neni.. je to příšerně nepřehledný, a optimalizovaný jako obvykle pro IE - nejhorší prohlížeč.. ta čeština neni chyba prohlížečů ale na 99,99% tvoje, taky je to dost nepřehledně vytapetovaný na úvodní stránce, no a přejetí textu je hrozný.. pak by to chtělo nějaký jiný pozadí.. dal bych bílý nebo černý, nebo něco tmavýho, případně nějaký pěkný logo, pak taky nechápu proč píšeš do META kdy ses narodil.. tam má bejt kdyžtak email, tý frámy sou strašně nepřehledný, a zbytečně je tam x krát udělaný vyhledávání.. když někdo něco chce tak si rovnou zajde na googla... taky ti tam blbe jscript... :)
snad ti neva moje kritika ;)
Jan Václavík
Profil
sry, to poslední je ode mě
Schmutzka
Profil
Jan Václavík

Děkuju ti za kritiku, chyby zkusim do středy 11. opravit.
Rok narození píšu, aby lidi věděli, kolik mi třeba je a jak se mnou mají jednat. Nebo jestli jsem ještě vůbec živej. :)
Mistr
Profil
Poznámka k sekci škola a zápisu známek na přihlášku na vysokou školu:

Já jsem SPŠ zeměměřickou v Praze dodělal maturitou v roce 2001 a od té doby jsem na vysoké škole (České vysoké učení technické v Praze, Fakulta stavební + chvíli Fakulta strojní). Možná tedy, že se to již změnilo, i když to příliš nepředpokládám, ale za dob vyplňovaní přihlášek na vysokou školu se psaly známky za druhé pololetí prvního, druhého a třetího ročníku, ale za první pololetí čtvrtého ročníku. A při případném novém zápisu na vysokou školu (pokud Tě z ní vyhodí a Ty to zkusíš znova) se píšou známky za druhé pololetí všech ročníků + známky z maturity. To jen, abyste pak nebyli Ty a Tvoji spolužáci překvapeni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0