Autor Zpráva
frances
Profil *
Redakce klubovefilmy vas zve k navsteve vebu

odkaz

Dekujeme za prizen.
jonge
Profil
Počkat, to chcete zhodnotit nebo zvýšit návštěvnost?
Keilew
Profil
Nebylo to už tady?
Plaváček
Profil
Keilew

Ano, už to tu bylo a tvůrce si vzal spoustu kritiky k srdci. Co mu ale neodpustím, jsou nepodtrhané odkazy. A počítadlo Toplistu bych bez milosti popravil. Odkaz na PageRank.cz by také odešel násilnou smrtí, protože jediné, co tento systém umí, je pagerank (který nemá vcelku žádný význam) odebírat, místo aby přidával (kdo má zájem, mám pár důkazů). Ikonky XHTML a CSS jsou dalšími adepty na vraždu (s odpuštěním).

Krátce řečeno - obsah webu je chvályhodný a osobně si Kubrickovu Vesmírnou Odysseu dopřeji. Jako návštěvníka mě ale výše zmíněné blbosti opravdu, ale opravdu nezajímají. Pryč s nimi, web chytne profesionálnější tvář. Věřte mi.

Ještě drobnost, v levé navigaci mi vadí odsazení oranžových nadpisů. Buď použijte nějaký grafický symbol, nebo je nechejte zařezávat zároveň s položkami navigace. Odsaďte také více text v hlavní části od obrázků (větší pravý margin pro IMG), bude to zase o fous lépe vypadat. Zmenšete a podtrhněte názvy filmů.
frances
Profil *
2alles ano
2 plavacek diky tve kritiky si vazim ted jednam s clovekem zabivajici se takovymi projekty jinaou podobu celeho systemu.Takze zmeny budou
Knopi
Profil
frances: Ještě bych dodal, že v MSIE nejde zvětšit písmo. Použijte %. Pokud odstraníte chyby, které popisuje Plaváček - bude to pěkný a zajímavý web. :-) Trošku bych vypíchl to horizontální menu, přijde mi nevýrazné. Možná by stačil tučný text.
frances
Profil *
s vasich nazoru se urcite poucim a zlepsim to, procenta jsou dobry napad, horizontalni menu se taky zmeni...
jinak v poradku?clanky apod.
house
Profil
frances dik za odkaz, který si slíbil, držíš slovo:) taky mi tam pár věcí na webu vadí, ale když budou změny, tak se nechám překvapit! ;)
frances
Profil *
house: nevim o jakem odkazu mluvis. zmeny se deji kazdy den, stranka je stale ve vyvoji, chceme prinest to nejlepsi ctenarovi...
klasa
Profil *
vytkl bych jen velice spatnou orientaci jinak perfektni web co se tyce obsahu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0