Autor Zpráva
ambiente
Zdravím Vás,

pootřeboval bych poradit a posoudit nový vzhled systému zaměřeného na hodnocení a hospod, pojatého jako databázi, především pak, jestli ta nová verze není lepší než ta původní:

nová verze

ta původní

Předem děkuji za jakékoli věcné návrhy.

A.
Mistr
ambiente
(1) Menu mi přijde takové laciné.
(2) Občas se nezopbrazí nějaký obrázek, jako například u Vináren.
(3) AlkoholTester vede na neexistující stránku.
(4) Rezervace taktéž.
(5) Příliš se mi v horním proužku nezamlouvá možnost nastavení si stránky jako domovské.
(6) Dívám se na stránku s nejlépe hodnoceným podnikem (Ve Vilách). Na její stránce dole klepnu na podobný podnik, tedy Starou Sladovnu, ale nic se nezmění. Stále zůstávám Ve Vilách.
(7) U Kontaktů bych větším písmem (stejným jako "Kontakty") napsal slovo "Podpora" a zároveň bych zrušil oboustranné zarovnání HTML kódu.
(8) Není na první pohled jednoznačné, co znamenají ty pomlčky ve vyhledávacím okénku. Když je nechám vybrané a stisknu tlačítko Vyhledej, sdělí mi to, že jsem udělal chybu? Nebo mi to prohledá všechny možnosti (klub, k popití, k jídlu...)?
ambiente
to Mistr:

Díky za věcné připomínky, některé věci jsem již opravil.

Vyhledávání projede všechny možnosti, pokud jsou vybrané pomlčky.

P.S. A omlouvám se za nezobrazené fotografie podniků, ale v testovací verzi nejsou úplně všechny.

A.
Mistr
ambiente
Vyhledávání projede všechny možnosti, pokud jsou vybrané pomlčky.
A to z toho není právě vůbec patrné!

Nyní po opravě již ano.
ambiente
udělal jsem možnost volby dvou verzí, tak kterou bych měl dát jako výchozí?

http://new.pilsnerpubs.net/nastaveni-vzhledu/

můžete někdo posoudit přednosti a nedostatky obou?

Díky A.
Anonymní
Profil *
určitě bych v menu zrušil nadpis "Menu". Připadám si, že stránka ze mě dělá blbce. Myslím, že bych to poznal i sám, že se jedná o menu.
Mistr
ambiente
možnost volby dvou verzí, tak kterou bych měl dát jako výchozí?
Preferuji variantu číslo jedna, tedy tu, jak uvádíš, tradiční.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0