Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Jak se vám líbí grafický návrh této stránky na adrese: http://in-pocasi.unas.cz/webdesign/web1.html

Otázky:
1)Mám tam podle vás nechat to menu postraně nebo mám udělat pouze horizontální vysouvací?
2)Jaký font písma by pro tento web byl nejlepší?
WendaDostalek
Profil *
Líbí se mi logo v hlavičce a tráva(?) v pravém dolním rohu. Jinak jak horizontální, tak vertikální menu na mě působí humpolácky...
Inpocasi
Profil
O no až to bude normálně napsaný tak písmo zmenším.

Ale nevím jestli by nebylo lepší postraní menu úplně vypustit a místo něho udělt horní rozbalovací. Co si myslíte vy?
DJ Miky
Profil
Inpocasi
Moc se mi to nelíbí. Všude jiný margin/padding, obsah horizontálního menu přetéká přes box. Tu "trávu" vpravo dole bych trochu zprůhlednil, aby tolik nekazila případný text...
Nox_lbc
Profil
To písmo v návrhu je otřesný .. prohlídni dafont.com a zkus vybrat něco přívětivějšího ... popř. nějaký obyčejný font .. ale ne pořád Arial Black (?) ... je prostě hroznej .. tady ...

Hlavička je celkem v pohodě .. a ten spodní obrázek zprůhledni jak psal Dj Miky ...
Inpocasi
Profil
Nox_lbc
Který konkrétně by si mi poradil?
Gekon
Profil
Inpocasi
Hlavně nějaký bezpatkový, ale ne třeba Gothic, nebo Square... nějaký normální Sans-serif.
Inpocasi
Profil
Už je to i v html verzi: http://in-pocasi.unas.cz/web/index.html
Anonymní
Profil *
To vysouvací menu se mě moc nelíbí a hlavní problém je, že při rozlišení 800x600 tam vidím jen tu "bezvýznamnou" cedulku vlevo a důležitý obsah se mě uřízne. Raději bych, abych viděl text a uřízla se cedulka...

Přeci jen, 800x600 má ještě dost lidí.
Inpocasi
Profil
Já sem to pro rozlišení 800x600 vůbc neoptimalizoval podle mně to nemá smysl, muj druhý web navšťevuje 8% lidí s rozlišením 800x600
Nox_lbc
Profil
8% není nezanedbatelné ... já používám hranici 5% ;-)

Písmo je už vpořádku, možná bych ho "ztučnil" a dal mu o malilinko větší letter-spacing (prostrkání), abys využil více toho velkého prostoru ...

Jinak celkem fajn! ;-)
souki
Profil
Inpocasi
Já sem to pro rozlišení 800x600 vůbc neoptimalizoval podle mně to nemá smysl,
už jsem to tu několikrát psal... podle statistik o rozlišení uživatelů bych se moc neřídil...
já mám rozlišení 1024x768, ale ve firefoxu panel záložek, panel s panely a podobně.Vpravo navíc ICQ místo, ktereého má spousta lidí vlevo záložky. Výledkem je, že ikdyž mám 1024x768, tak prostor pro samotnou stránku je právě těch 800x600. Takež z tvého webu vidim akorát cedulku a půlku obsahu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0