Autor Zpráva
Simon Grimmich
Profil *
Rád bych si přečetl Vaše názory a nápady týkající se webdesign studi http://36.webz.cz
quinux
Profil
Tedy kdybych hledal firmu na udělání webu asi bych nedal na tu která si není schopna ani zaplatit doménu.
Taky mne zaráží nevalidita webu což není moc pěkný obrázek :o)
Martin Kuželka
Profil
V první řadě si také myslím, že by byla vhodná vlastní doména. Je to škoda, protože jinak stránka působí celkem pěkným dojmem.
Dále bych vytknul následující:

1) chybí nastavení kódování v meta
2) zkusil bych tu stránku dát na střed
3) myslím, že ty texty jdou v některých případech proti Vám, třeba píšete, že neděláte e-shopy a tak. I když je něděláte, myslím, že kdyby od Vás někdo e-shop chtěl, určitě najdete někoho, kdo Vám (pro Vašeho zákazníka) e-shop vytvoří a Vy neztratíte zákazníka ;-)
Marty
Profil
Vlastně souhlasím s tím, co bylo řečeno výše, jen bych ještě něco dodal.
Jako stránka pro osobní účely to je dá se říci nadprůměrný.
Vzhledem k tomu, že se ale jedná o firemní stránky(navíc zabývající se webdesignem) by mě ale jakožto zákazníka odradilo následující.
1)při zvětšení písma v IE se layout rozpadne
2)stránky jsou velice jednoduché vzhledem k tomu, čím se firma zabývá
3)ty reference nejsou nic moc

Vcelku to hodnotím kladně, ale u firmy, u které si nechám udělat stránky bych si představoval něco trochu víc.
Hadžim
Profil
Nevim, jestli je to nějaká nová móda, ale spousta má na webu nastavený základní font hrozně prťavý... Já vim, že se to dá zvětšit v prohlížeči, ale spousta uživatelů to nedělá ať už z lenosti, nebo že to neumí a prostě radši najdou něco jiného, kde si nemusí namáhat oči...
Hadžim
Profil
SORRY, tak chyba je na mé straně, asi jsem něco prohlížel v malém a nechal si to nastavení :o) Ale ten příspěvek nevznik jenom díky tomuhle - někteří autoři to mají fakt prťavý :)
ax123
Profil
vše na střed jako reklamu :)
Victorius
Profil
kdyz prehlednu domenu a reklamu,. Tohle neni design stranek firmy nabizejici webdesign. Byl by to slusny blog. Ale firemni stranky vypadaji jinak, kor webdesignerske
mat
Profil
možná by nebylo špatné nějak obarvit pozadí pro body - třeba světle šedá by se tam hodila, kdyby se pak web vystředil, jak už tu radil Martin, vypadalo by to zasejc o trošku líp...

co se týče obsahové náplně webu, ani na mě vaše nabídka nepůsobí příliš seriózně - neumělé texty, reference jen na vlastní projekty, tajuplnost ohledně ceny zakázky (možná by nějaké orientační rozmezí nemuselo být na škodu), free doména (to alenějaký kominík, co si bude chtít nechat udělat stránky asi nepozná, ale jen trošku zkušenější "internetér" určitě zavětří)...

a ještě poznámka - na jednu věc jsem doslova alergický - na používání slůvka my: mám pocit, že webdesign na téhle stránce nabízí šimon grimmich - proč tedy nepoužíváš jednotné číslo nebo nepoužíváš neutrální věty typu "webdesignerské studio nabízí..." atd. místo "nabízíme vám..." - je to sice drobnost, ale mě to vadí
honza
Profil *
souhlas - na blog je to pekne, na firmu s timto zamerenim..... prilis jednoduche
mozna se porad s nejakym grafikem (mysleno studovanym), trebas date neco do kupy...
Simon grimmich
Profil *
Díky za nápady. O doméně nyní uvažuji. To vycentrování je určitě dobrý nápad. A do textů nejspíš též hrábnu. Díky moc ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0