Autor Zpráva
paja_e99
Profil *
Muzete mi zkritizovat stranky http://e99.kvalitne.cz? Jedna se o stranky pro jeden music-rock club... jedine, co neni dodelane je uvodni stranka, jinak zasadni zmenu nechystam, leda ze byste me tu uplne rozbili ;) ;) kdyztak se zkuste registrovat, zpristupni se tim dalsi funkce (hitparada, vzkazy, profily, ...)diky
quinux
paja_e99
Do toho klubu občas zajdu a je mi jasné, že ty asi taky. Ale zaslouží si něco takového? Já myslím, že ne!
Malý neviditelný odkaz "vstup" vypadá, že spíše patří k banneru než, že jde o vstup na web.
Otevření do nového okna je hrozné a naprosto zbytečné, menu je sice graficky pěkné, ale nemuselo by být uděláno obrázky.
filip186
Ten vstup nepovazuje webzdarma jako hlavni stranku, takze to mozna smaze. Otvirani v novem okne = fuj a zdrojovy kod je docela prehledny. 7/10
paja_e99
Profil *
quinux...jo, ja jsem tam kazdy tyden nekolikrat :) psal jsem, ze ta uvodni stranka neni jeste udelana...
to otvirani do nove stranky...taky si nejsem jisty, jestli jo nebo ne, jesteo tom popremyslim...no, pokud na menu najedes, tak se ta znacka trochu zesvetli, a to bys udelal jak jinak, nez obrazkem?

filip: stranka nebude na wz, takze to nevadi, ale mozna to asi necham ve stejnem okne
quinux
paja_e99
udelal jak jinak, nez obrazkem
Vždycky se najde způsob jak něco udělat hezky a nepoužít přitom obrázek ;o)
Samozřejmě v tvém případě by se dalo max. obrázek měnit pouze na pozadí a text v něm nechat normálně.

Rozhodně to neotvírej do nového okna. Pokud jak říkáš to nebude na wz, ale předpokládám na nějakém placeném hostingu tak se na vstupní stránku úplně vykašli, k ničemu totiž není.
A nevytvářej malé boxy u kterých se zbytečně zobrazuje posuvník.
paja_e99
Profil *
quinux: oka, mozna to predelam to menu :)
jj, necham to vycentrovane na tmavem pozadi...stranka by mela jit na stodolni.cz nejspis nebo na nejaky placeny hosting.....
boxy? ktere konkretne myslis?
quinux
paja_e99
boxy? ktere konkretne myslis?
Všechny ;o) Novinky - je jich jen 5 a už má stránka posuvník, Hitparáda, guestbook - to samé.
paja_e99
Profil *
quinux:
aha :D
no, tak novinky ...jich bude postupne vic (ale jine, ohledne akcich, novinkach v klubu, ...).... v gb si myslim, ze ma opodstatneni, v hitparade taky...
ale uvazuju (skoro sem rozhodnuty) :) ze web zvetsim, pac jsem to udelal moc male :)
a OT: jak casto chodis do e?
Anonymní
Profil *
hezkýýýýýýýýýý dobrej nápad (až na to nový okno teda, to je běs)
paja_e99
Profil *
diky :P jj, to okno oddelam
paja_e99
Profil *
tak jsem zrusil to otvirani do noveho okna, upravil vetsinu sekci, kde byl zbytecne zobrazovany posuvnik a trosku upravil cely system
quinux
paja_e99
No je to podstatně lepší. Ale neboj se použít celé okno. Je pěkné, že myslíš na uživatele s malým rozlišením, ale to pozadí by nemuselo být černé. A na výšku to klidně roztáhni na celé okno prohlížeče nic tím nezkazíš.

jak casto chodis do e
už jsem tam dlouho nebyl ;o) není čas :o(
paja_e99
Profil *
quinux: dik... jj, roztahnu to ;)do pozadi jsem uvazoval, ze bych nak zkusil dat fotku stodolni focenou od podchodu v noci a trochu ztmavenou, ale nemam ted fotak, tak uvidim ;)
quinux
paja_e99
od podchodu v noci a trochu ztmavenou
No hlavně dej pozor, aby to pozadí nebylo výraznější než obsah ;o)
anonym104
1) pokud pouzivas rámy... zmen alespon jeho barvu at to trosku zapadne do te stranky
2) trosku ji odsad od vrsku
3) svetlo lampa pes a konec... udelej nejakej background s chodnikem ktery bude zleva doprava... a tim tu stránku ukončíš
4) to ***** smaz
5) vcelku zajimavy napad jen bych tu lampu a psa vic propracoval... graficky je to skarede ale napad super :)
paja_e99
Profil *
anonym:
1,kdyby ses podival do zdrojaku, zjistil bys, ze to neni ram, ale div s overflow
2, jj
3, v bg bude asi fotka cele ulice, na ktere je klub
4, nevim, co ***** je, takze to smazat nemuzu :D
5, pokusim se ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0