Autor Zpráva
dragoninwards
Profil
Ahoj, mrknite prosím na túto stranku. Vopred dakujem za kritiku. http://www.inwards.sk
lumpy
Profil
Podla mna velmi pekna zmena oproti tomu minulemu navrhu
MVK
Profil *
1. Obrázek s logem na třetinu stránky je docela hodně.
2. Chyby ve Firefoxu - především ujíždí "Design&Code by" - někdy o dvě obrazovky dolů, jindy doprostřed textu.
3. Ikona návštěv z TopListu se k designu hodí jak pěst na oko. Kromě toho koho to zajímá? Pokud tvůrce, nechť využije odkaz na některý ze statistických systémů (skrytý), protože návštěvníkovi je to slušně řečeno na nic.
4. Validátor W3C použiji u stránek webové firmy, u kapely je opět slušně řečeno nadbytečná.
5. Proč mají nadpisy barevné první písmeno, které tak hezky splývá s pozadím?
6. title: u "Domov" Novinky, u "Audio" Recenzie, u Galerie nic - namátkou.
7. Proč mají poslední tři odkazy menu jinak barevné první písmeno?
8. Aktivní položka menu není zvýrazněna.
9. Logo není odkazem na home, jak bývá zvykem.
10. Galerie je zaplněná textem - spíše bych ocenil nějaké testovací obrázky.
11. Kontakty: 0915 100 601 - to je telefon nebo číslo konta? Co takhle adresa nebo domovské město?
12. Anglická verze neexistuje.
13. Odkazy v textu se liší o odstín světlejší barvou - tj. prakticky vůbec. Bývá zvykem je podtrhnout nebo alespoň HODNĚ zvýraznit.
14. Recenzie - co to ohlodaná ikona "i"?
---------------
15. description a keywords není to stejné.
16. Proč no-cache?
17. class id style - ještě, že to není v jednom tagu, ale stejně je in-line styl naprosto zbytečný, když je css načítané linkem. Lenost.
18. CSS by se dalo ještě hodně optimalizovat co do nadbytečných zápisů.

Po pravdě řečeno to je mnohem lepší než 90% zde prezentovaných stránek. Dolaďte těch pár detailů a bude to ještě o něco leší.
dragoninwards
Profil
Dakujem, za vycerpavajucu kritiku, necakal som, ze sa to niekomu bude chciet az tak do detailu skumat. Dik.
- ani som si neuvedomil, ze som to stale skusal pri rozl. 1280x1024. Teraz ked som ho zmensil, tak to logo je fakt velke - upravim to
- co sa tyka toplistu, myslel som, ze navstevnik by rad vedel ci je niekto on-line
- farebne pismena v menu citane vertikalne z hora na dol zobrazuju slovo DRAGON, cize ja, zdalo sa mi to ako zaujimavy napad
- ostatne chyby tykajuce sa farby pisma skusim opravit
- urcite sekcie este nie su dokoncene, dokoncim co najskor
- ta "ohlodana" :-), ikona sa mi lepsie nepodarila spravit, potreboval som to vo formate GIF, viem ze je hnusna, asi si radcej nejaku stiahnem

Este raz dik.
habendorf
Profil
Každopádne raz mohli robiť predskokanov na koncerte Gamma Ray.

Tahle věta v recenzi mě namlsala (i když se týká předchozí kapely) do té míry, že jsem si chtěl stáhnout mp3. Ale ouha, server has internal error :o(
Gekon
Profil
habendorf
Už ses vrátil? :))
MVK
Profil *
Číst první písmena menu vertikálně mne nenapadlo - jsem houby luštič šifer :-)
Ohlodanou ikonu nestahuj, ale vyhoď.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0