Autor Zpráva
kolouch
Profil *
S touhle stránkou jsem tu už byl. Byla tmavší a plná rámců. Tak jsem to opravil a dokonce se mi podařilo napsat plně validní kód :-) Přijímám všechnu kritiku... tady
Acci
Profil
- Na úvodní stránku by se mohla dostat kliknutím na obrázek
- To "Dnešní datum" zruš, každý snad ví, co je za den :))
- Hover efekt u obrázků není překný
- Počitadlo působí rušivě
- Tlačitka W3C do celkového designu nezapadají
- Málo výrazné odkazy
- V titulku zruš slovo "neoficiální" (proč?)

To je asi vše, na můj vkus moc tmavé
Marty
Profil
K tomu co napsal Acci ještě dodám:
1)odstranil bych ten text nad tou fotkou(Peta Wilson neoficiální český web, jak je to tou světle modrou a bílou barvou)
2)Nějak opitcky bych ukončil stránku(třeba zápatím, které barevně odlišíš a kde uvedeš autora a kontakt na něj)
3)kód je sice validní, ale něco by sis mohl odpustit(align="center" a bgcolor="#333333" definováno v jednotlivých tazích)
4)změnil bych pozicování id=autor, pokud necháš absolutní, při změně velikosti písma se to rozhodí
kolouch
Profil *
tak jo, dneska se mi určitě zas nebude chtít spát, tak to předělám :-)
kolouch
Profil *
To Acci: Slovo "neoficiální" tam je proto, aby bylo jasné, že autor webu (já) nevlastní žádná autorská práva k fotkám, atd...
ax123
Profil
dokud si to někdo nezvětší, je to supr web pak se to taky supr rozpadne. Ty barvy bych klidně nechal. K tomu neoficiální já bych ho tam klidně nechal, protože si myslím, že jsou to jen "fanouškovské" stránky, tedy nikoli nikoli home page spravované pod dohledem Peta Wilson. Oficiální by se stal, kdyby Peta Wilson ti svolila rozšivat informace přímo od ní.
Hadžim
Profil
Když bych si chtěl myší označit text, kterej je v hlavní sekci stránky, tak to nejde. Nebo jde, ale současně se mi označí i text v menech a všude okolo. Je to nejspíš nějakym špatnym rozložením DIVů
kolouch
Profil
zrovna jsem to zkoušel, máš pravdu, je to nějak divný. Podívám se na to.
cbrt
Profil *
k designu nic zásadního, ALE: náhledy ve fotogalerii nejsou náhledy, viď:)? Dneska jsem zapojil ADSL, takže je mi to vcelku šuma, ale mít vytáčené připojení, asi bych dost prskal. Nemůžeš přece udělat "náhled" tak, že zmenšíš originální obrázek pouze v prohlížeči! Natahuje se stejně kompletní obrázek, takže náhledy úplně ztrácí smysl a zobrazení galerie trvá neuvěřitelně dlouho... Obrázky bys měl zmenšit na ten rozměr, ve kterém se zobrazují, u tebe tedy 50 x 60px. Je spoustu softů, které ti náhledy vytvoří automaticky a není s tím žádná práce.
kolouch
Profil
tak jo, předělal jsem to, aby se načítaly jenom zmenšené náhledy. Po kliknutí se teď zobrazí obrázek v plné velikosti..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0