Autor Zpráva
yGor
Profil
http://bartostars.wz.cz
Jednoduchý stranky pro jeden detskej tabor. Co rikate?
DJ Miky
Profil
- Odstranit vstupní stránku.
- Odstranit tu nějakou animaci.
- "Bartoska.kuk" - ?
- "Starý stránky" - To opravdu zapůsobí...
- Chtělo by to nějakou úvodní stránku, člověk přijde na stránku, tam nic, klikne na obrázek, tam zase nic...
- Do očí bijící pozadí u "Jach06"...
- Chtělo by to něco víc, než jen fotogalerii a GB...
yGor
Profil
Jenomze ty stranky jsou jenom kvuli tem fotkam takze neni treba niceho jineho, tu uvodni stranku mam v planu.
Kdybych odstranil vstupni stranku tak mam vsude reklamy. Stary stranky tam nejsou kvuli tomu aby zapusobily ale kvuli starejm fotkam. a to ze to neni spisovne je mi sumafuk
DJ Miky
Profil
Kdybych odstranil vstupni stranku tak mam vsude reklamy.

Stejně porušuješ pravidla WZ...

Stary stranky tam nejsou kvuli tomu aby zapusobily ale kvuli starejm fotkam.

Tím zapůsobit jsem myslel to "Starý"...

a to ze to neni spisovne je mi sumafuk

Tobě možná jo, ale nedělá to moc dobrý obrázek tomu webu...
yGor
Profil
Ten web je delany pouze pro ty co byli na tom tabore a kdyz je to napsane spisovne pusobi to v kontextu toho tabora ponekud zvlastne.
Taky nejsem zastancem nespisovneho psani na internetu, ale tady se to proste nehodi
Anonymní
Profil *
¨tak proč to jednoduše jasně a stručněnenazveš fotogalerií toho tábora a bude vše jasné
erox
Profil *
udelal bych lepsi ... :) (desing ...)
yGor
Profil
erox: tak udelej
filip186
Profil
Bylo by možná dobrý odstranit rámy.
yGor
Profil
Neumim to udelat bez ramu aniz by se musela pokazdy nacitat cela stranka znova (co vsem tak strasne vadej ty ramy?)
filip186
Profil
Nevaděj, ale je prostě lepší je nepoužívat.
anonym104
Profil
http://bartostars.wz.cz/Anca/images/p7290015.jpg

pekny nohy :D

tos delal ty nebo je to nejakej template?
anonym104
Profil
ted ctu ohledne reklamy na hlavni strance :) WZ má nová pravidla.. na stránce ktera obsahuje jen "VSTUPTE" je uz take zakazane :)
Bubák
Profil
Stejně porušuješ pravidla WZ...
WZ to ví ;-) Proto máš nahoře reklamu na všach stránkách.
yGor
Profil
anonym 104: delal jsem to cely uplne sam v notepadu a ve flashi, zadna sablonka
Semi
Profil *
Ty stranky jsou ponekud venovane urcite skupine lidi, chytrolini zabyvajici se vzhledem ned tahnou
niCe
Profil
Semi
To mluvíš za koho? Od té doby, co jsou stránky v téhle diskuzi ke zhodnocení, tak se budou hodnotit. A jestli se ti to nelíbí, tak si dej odchod.

yGor
Pokud je to jen pro ty co byli "na táboře", nevim, proč to sem dáváš. Web je nepřístupný, jsou tam rámy, menu ve flashi, máš nesmyslné titulky stránek, neumíš psát spisovně (a ještě to zdůvodníš tim, že pro ty co byli "na táboře" to zní líp), nemáš klikací logo a mohl bych pokračovat dál. Pokud chceš napravit tyhle nejzákladněšjší chyby, pročti si 10-15 příspěvků pod tím tvým, a zjistíš, co by se dalo napravit.

niCe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0