Autor Zpráva
tomanek
Profil *
Dobrý den,

byl bych rád za Vaše připomínky k tomuto webu a také bych Vás rád poprosil o pomoc s menu, které neposlouchá v IE,

díky,

T.

www.supss.clnet.cz
MZF
1. Zruš vstupní stránku.
2. Do hlavičky dej fotku školy. Takhle nevím, kam jsem přišel.
3. Vedle fotky Karla Rybáčka je velmi mnoho nevyužitého místa.
4. Do title dej název školy.
5. Celkově je to prázdné.
6. V kódu máš zbytečně moc class.

Jinak to není zlé.
JPAS
To menu ti laguje (Opera 9), měl by jsi jej spravit.

Jinak je to takové obyčejné... bez výraznějšího nápadu. Vzhledem k úrovním jiných školních webů je to ale hezké.
house
je to moc hezký

obrázek ze vstupní stránky, ketrou budeš rušit:) dej do novinek, protože ten oranzovožlutý působí opravdu prázdným dojmem

menu se mi taky pokaždé nezobrazí dobře (IE)

ke Karlu Rybáčkovi, i když to asi všichni víte, by se slušelo napsat aspoň "zemřel" a místo "více zde" napsat "nekrolog" nebo tak něco

jinak se mi ta jednoduchost, přehlednost a jasnost tvého webu líbí, nesouhlasím s MZF, že je to prázdné, ani s JAPAS že je to "obyčejné bez nápadu". na amatérské stránky je to podařené
anonym104
1) spatne udelane menu... kdyz kliknu na skola -> pedagogicky sbor tak se mi rozjede a uz nemuzu jinam (maxthon)
2) na uvodni strance jak je vyber jazyka... udelal bych to logo klikaci... furt jsem klikal az jsem si potom vsiml ze dole vpravo je cesky/english
Kulajda
Profil *
hmmm
tomanek
Profil *
Diky všem za příspěvky, bohužel 1. stránku tam musím nechat (přání klienta), a s tím menu si nevím rady, inspiroval jsem se na css.interval.cz, kde jsem našel zdrojak, ale nevim, jak to opravit...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0