« 1 2 3 »
Autor Zpráva
janavk
Profil *
uskočená hlavička, to tak má být?
Asi ne, sparavím to. Co barvy, je to dobré, nebo nějaké divné či málo profi?
AlešD
Profil
Barvy jsou mě, popravdě řečeno, šumafuk, to je věc osobního vkusu každého z nás. Co člověk, to názor a nikdy se nazavděčíme všem. Takže pokud barevné řešení nesnižuje čitelnost textu, tak to neřeším. Důležitá je kvalita informací, ta přitáhne čtenáře, donutí lidi odkazovat na web ze svých stránek a v konečném důsledku zvýší pagerank a bůhví co ještě.

Samozřejmě, celorůžový web mě vyrazí dech, ale co už.
janavk
Profil *
celorůžový web mě vyrazí dech Růžovou jsem nedávno zavrhla:) Ale chci přitáhnout taky sponzory...
Jinak - už jsem našla novou - specielní doménu, snad to klapne.
janavk
Profil *
A vzdala jsem se Marge...
MVK
Profil *
ad barvy
Barvy jsou OK, teď už ten web připomíná JPW úplně :-) I když ty oranžové nadpisy jsou odlišnost. Mimochodem bych je ztmavil, pro bílý/žlutý podklad jsou moc světlé.

font
Pořád si stojím za tím, že lepší je bezpatkový font.

ad hlavička
Hlavička je OK, když jsem se na ni podíval poprvé, tak byla mimo, ale evidentně na webu zrovna pracujete. Pracovat na ostré verzi, to chce odvahu.

ad Marge
Mně se líbila, ale do komerčního webu je to risk ohledně autorských práv.
Nějakou ikonku by to chtělo. Marge mi připomínala "ekonomické zpravodajství pro hospodyňky" z nějakých amerických novin. Ksichtík dá stránkám zvláštnost a osobnost.

Mimochodem, neuvažovala jste o vlastní verzi zákonů na svých stránkách? Většinou tvůrci stránek nebývají nadšení, že se někdo odkazuje dovnitř jejich webu a uživatel se nekoukne na reklamu. Tuším na business se odkazujete dokonce kotvou dopostřed stánky.
Na zákony se autorská práva nevztahují.
AlešD
Profil
Co dát jako logo propletemou korunu českou (kč) s paragrafem? Nápad blbý, já vím.

sponzoři: třeba zkusit i nějakou kontextovou reklamu?
janavk
Profil *
jako logo propletemou korunu českou (kč) s paragrafem?
Strašně moc díky, ale já grafiku vůbec neumím. Leda tak něco "obšlohnout".
kontextovou reklamu?Co je to?
AlešD
Profil
<není reklamou>třeba od ADFox.cz</není reklamou>, prostě podle zobrazené stránky se objeví odkazy v kontextu s obsahem té stránky, dostáváš peníze za proklik. Né, že by to moc neslo, ale na zaplacení hostingu to většinou stačí...
janavk
Profil *
dostáváš peníze za proklik
Díky, podívám se na to. Aspoň to, mám tam jednu firmu, ale už končí a moc jsem od ní stejně nemohla chtít.
janavk
Profil *
dostáváš peníze za proklik
Tak jsem se tam podívala a našla jsem jen to, že bych měla sama platit. Jaksi nemůžu najít, jak by mi mohly stránky vydělávat.
AlešD
Profil
Už si to moc nepamatuji: přihlášení partnera->žádost o registraci
AlešD
Profil
Tu propletenou korunu jsem si, pro tvoji inspiraci, dovolil nějak načárat:
janavk
Profil *
Krása, já grafiku vůbec neumím. Ale potřebovala bych tam mít obličej ženské s bláznivě rozchechtaným výrazem - nebo tak něco. Ten text buď už ne, nebo - Účetnictví a daně.
žádost o registraci Nejde mi se přihlásit s mým heslem, tak nevím.
AlešD
Profil
Mám takový pocit, že na adfox musí prvně web schválit a pak se dá teprve přihlásit atd...,

obličej ženské s bláznivě rozchechtaným výrazem tak mi nějaký pošli na maila, já to zkusím nějak zakomponovat.

Krása, já grafiku vůbec neumím já taky ne :-))
janavk
Profil *
ad barvy
Ještě ztmavím.lepší je bezpatkový font. Vzala jsem radu od JPW a písmo jsem nedeklarovala vůbec. Možná to ale změním, ale je toho na mě moc.
vlastní verzi zákonů To se mi zdá šílené - já jsem na tohle sama a kromě toho jsem zaměstnaná a mám internetový prodej. To bych nezvládla. Můžu mít problémy s těmi, co na ně odkazuji?
janavk
Profil *
obličej ženské s bláznivě rozchechtaným výrazem
to by se mi tam líbilo, ale žádnou takovou nemám. Ale možná, že co nevidět se k ní dostanu, každou chvíli mám políčeno na blázinec:)
AlešD
Profil
janavk:
Můžu mít problémy s těmi, co na ně odkazuji?

myslím, že určitě ne
MVK
Profil *
Font stačí dekladovat pro celý web v body (v CSS pochopitelně) a stačí základní
body {font-family: sans-serif;}
nebo rozvedenější
body {font-family: Verdana, Geneva, Helvetica, sans-serif;}
V prvním případě bude použito defaultní bezpatkové písmo, ve druhém písmo první zleva, pokud je nainstalované a pokud ne, tak další atd.

Ztmavení je lepší, ale najednou je tam zase červený hover!

A koukám, že Dotazy/Kontakt jsou černé a nepodtržené, co to?

Můžu mít problémy s těmi, co na ně odkazuji?
Nadšení nebudou, ale legální to nejspíš je. Pokud jsou co k čemu, zakážou přístup odkazů z dotyčné domény.

Co se vydělávání peněz týče, bude to opravdu chtít kontrakt s nějakým reklamním systémem a pochopitelně reklamu na svoje stránky. Platí se většinou od návštěvnosti (shlédnutí reklamy) nebo od "kliku" na reklamu.
Napadlo mne ještě oslovit účetní firmy a nabídnout jim tento web jako doplňkovou a reklamní službu. Nebo lépe najděte firmu s mizernými stránkami a nabídněte jim výrobu lepších + doplňkové služby tohoto webu.
janavk
Profil *
červený hover!
Dotazy/Kontakt adalší chybky - v posledních dnech jsem to překopala, takže tohle teprve dotáhnu. proč by to ale nemohlo být nepodtržené - v hlavičce?

najděte firmu s mizernými stránkami na to už jsem taky myslela, ale nevím ,pořád ještě to mám spíš jako zábavu, vydělávám na internetovém obchodu. Dám ho k posouzení jako nové téma - filtry.
janavk
Profil *
Dám ho k posouzení jako nové
Ale radši ne dřív než se vypořádám s připomínkami k poradně, protože i tak jsem si zavařila hlavu. To už by mě fakt odvezli:)
Mistr
Profil
janavk
http://poradna.koj.cz./jak_danevid.php
Počítačový program se jmenuje Excel, nikoliv Exel.
janavk
Profil *
Exel.
Díky:)
MVK
Profil *
proč by to ale nemohlo být nepodtržené - mohlo, ale proč by to mělo být nepodtržené, když to všude jinde podrtžené je? Hezké slovo je konzistentní.

pořád ještě to mám spíš jako zábavu - nějak jste dříve naznačila, že je škoda na tom nevydělat. Souhlasím, je škoda na tak pěkných stránkách nevydělat.
janavk
Profil *
je škoda na tom nevydělat.
Je to těžké v tom, že ty věci "kolem" - domlouvat, shánět, organizovat - mě hrozně zatěžují a hlavně nervují. Nevíte třeba o němok, kdo by to udělal za mě?
janavk
Profil *
Ještě bych ráda věděla, zda není špatné, že mám jinou barvu pro a:visited. Když se na to dívám já, mám to všechno šedé.
MVK
Profil *
Nechápu. V CSS je "gray" a vidím navštívenou linku jako "gray". Kde je problém?
MVK
Profil *
Co se zařizování obchodů týče nejsem v obraze, neživím se tím.
janavk
Profil *
gray
Šlo mi jen o to, že tam mám moc šedé, ale to u uživatelů asi nebude tak horké.
zařizování obchodů neživím se tím Já taky ne. Nu což.
MVK
Profil *
Teď to vypadá vážně dobře!
A právě jsem poiformoval kolegy ekonomy o zajímavých stránkách.
janavk
Profil *
dobře! Díky, taky se mi to začalo líbit:)
poiformoval kolegy ekonomy To není nikdy na škodu:)
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0