Autor Zpráva
Why?!
Profil *
pls zhodnoťte mi můj nově udělanej design http://design.thecrims.cz
zároveň bych poprosil o pomoc, a to, jak vyřešit DOUFÁM jedniný bug toho designu, a to v IE odsazení zbytku toho webu od menu o 3 px...vím co to je za bug, i mám zkušenosti s jeho odstraňováním, ale v jiné situaci, u tohohle si nevím rady...
díky moc za kritiku a popř návrhy na zlepšení :)
anonym104
Profil
UZ TO TU BYLO... JEDINOU ZMENNU VIDIM ZE MAS KONECNE DODELANOU PATICKU STRANKY A TROSKU VYLEPSENE MENU JINAK NIC NOVEHO
Why?!
Profil *
coo? do kritiky sem to nikdy nedaval omg :S
Keilew
Profil
Proč to máš v TABLE?
Why?!
Profil *
ja nevim to je přehlednější ne? nebo už to je nevalidní popř nemoderní? :D
v čem by byli divy lepší?
Dan Fojtík
Profil
Why?!
V divech je to přístupnější, pokud je správně uspořádáš.
Why?!
Profil *
waw, díky moc za radu, předělal jsem to, a zjistil sem že sem to upolně zapoměl zvalidovat...tak tet už to je 100% kromě toho bugu... co na to řikáte teď?
house
Profil
Why?!

jednoduchý, pěkný, ale na hodnocení bych to musela vidět s textem, nějakým nadpisem a tak...
Why?!
Profil *
ok, tak sem tam hodil nákej text aby to bylo vidět :)
house
Profil
ok, tak sem tam hodil nákej text aby to bylo vidět :)

hmm tak to se zrovna pohodlně nečte
Why?!
Profil *
a můžeš mi prosím nějak poradit, jak to vylepšit aby to bylo podle tebe čitelnější? mě se to zdá celkem čitelný...
dík za rdy ale :)
DyBoy
Profil
a můžeš mi prosím nějak poradit, jak to vylepšit aby to bylo podle tebe čitelnější? mě se to zdá celkem čitelný...
dík za rdy ale :)



Je prˇatavej, mě by se třeba nechtělo číst tak malý písmo.
509
Profil
pride mi to take hrube... Naviac ta zelena, no coja viem?! Hlavicka zbytocne velka a ta pata, tiez nejaka neukoncena... Hovorim ciste o vizualnej stranke. Posobi to na mna nevyvazene, stroho a hrubo.. Neviem ci obsah bude vo finale ten boj proti zlu, ale ak ano, tak by som vizualizaciu prisposobil obsahu
Keilew
Profil
509
Zrovna tu zelenou bych nechal, mě se líbí;-)
Why?!
Profil *
tak písmo už je zvětšený, zdá se vám to taky lepší? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0