Autor Zpráva
509
Profil
je to bez Br, len na neutralnom pozadi... povodne urcene len ako layout pre e-setkartu modelu... ale ved nazor si precitam rad i tak..;)


http://www.509.sk/0206/0206.htm


ak by mal niekto zaujem nahodou, je k mani....
Railbot
Profil
Neni zadny "desing", ale design, tak si to oprav i na tom grafickem navrhu, at nejsi za vosla.
Mac
Profil
Typický šialený "pixel perfect" design. Vidno, že si si dal s tým prácu, ale je to šialene zložité a chaotické. Úplne to popiera môj názor na vkusný web.
Onecar
Profil
Přesně tak, je jen design, nic jiného, za tuhle chybu bych trhal koule.. ještě když se pak se mnou banda teenagerů hádá, že jde obojí :).

Celkem se mi to líbí, ale název jako "Untitled Document" mi moc neříká. Celkově dosti chaotické, samotné textové pole jsem musel chvilku hledat, úplně mně to zmátlo, nemá to pevnou strukturu a ani jeden prvek nejde přímo do popředí; prostě jsem musel 4 sekundy uvažovat, než jsem se zorientoval.

Doporučuju tomu dát přímější vzhled, tj. zvýraznit menu, hlavičku, patičku a pole pro text, aby bylo ihned jasné, kde je co.

Atribut bgcolor u <body> se již nepoužívá, nahraď CSSkem. Taky se rozhodni pro jeden jazyk, slovenglish jsem ještě neviděl.

7/10
509
Profil
Railbot, dik..;)) už sa stalo..;)))))


Mac, tebe tiež však...

...ale šialený? ;) mal som za to je že v celku čistý?! ;)) Môžem kľudne poskytnúť link na to co už považujem, za šialené, vrátane môjho vlastného.. Toho starého, alebo i toho čo zatiaľ len pripravujem..;)))

http://www.509.sk/n3/zakaznicka_zona.htm

..len, ja zas mám také veci v celku rád...
Inpocasi
Profil
NEČITELNÉ, přeplácané, nepřehledné, určitě to dalo práci (pokud to není hotová šablona) 4/10
509
Profil
Inpocasi... to malilinkate je len dekoracia ako sucast grafiky, to zas nemusis citat...

..ale je to vo flash, takze ak by si velmi chcel, precitas si aj to, ale je to len text z LI... ;))))


Onecar - kludne! budem mat o starost menej... nac su mi gule?

priamejsi vzhlad? Sice vychadzam vzdy z teoretickeho predpokladu, ze ten na konci niekde, ten co si to prave pozera je uuuplny blbec, ale to ma pre mna osobne iste medze..;) Naviac ono je to pre flash, teda uz rozanimovanie toho textoveho pola ako takeho, je vyrazne az az.. teda ak ho aj nenajde intuitivne, udre ho to do oci... Ak nie, no tak to uz zas nemozem riesit vsetko?! ;))))) To je ako ked neoinpresionista zavesi obraz... budto podvedome ustupis a mozes sa kochat, alebo si tlk, cucis na to, nic nevidis... ides blizsie a ked ani tak nic nevidis, ides prec, ze sak ten autor je uplny idiot.... bodkovat sak vies aj ty... ;))))

Pokial ide o ten kod, tak dik za radu..;) Nejsom programator, som len fotograf a vytvarnik a grafika pre web, to je len take novum pre mna... Robil som hromadu veci pre inych, a tak sa mi to nejako v poslednej dobe zapacilo... tak sa tak hrajem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0