« 1 2 »
Autor Zpráva
netcoop
Profil
Ahoj prosil bych kritiku designu. Tady je screen
Railbot
Profil
Skoro nic tam není a nelíbí se mi, jak je to celé tmavé. Navíc bych rád upozornil alespoň na jednu konkrétní nelogičnost, která plyne z nevědomosti a možná i trochu z blbosti. Nazývat se "webdeveloper a vývojář" je sice hezké, ale aspoň by to chtělo vědět, že developer = vývojář... ;)
netcoop
Profil
Nazývat se "webdeveloper a vývojář" je sice hezké, ale aspoň by to chtělo vědět, že developer = vývojář... ;)

Tak se názývá můj klient. No.

No je to tmavé, ale takových webů je spousta
Mistr
Profil
netcoop
(1) Ví běžní lidé, kteří by si u Tebe měli něco objednat, co znamená výraz aka? Nebo vůbec co znamená lukas chadraba aka netcoop?
(2) Co bude v černém obdélníčku v pravém dolním rohu?
(3) Popisek zavolej mi je možná hezký, avšak nejsi první, kdo ho užívá. A obávám se, že je proslavený v daleko jiném spojení. Ve spojení s jedním erotickým podnikem či telefonní linku, kdy se mělo volat do klubu. To alespoň tvrdila jejich vtíravá reklama.
Mistr
Profil
netcoop
(4) Ještě jeden dota: Proč je mailto | formulář poněkud odstrčené od pravého rohu, když popisek pod tím, tedy zavolej mi | chat je zarovnán přímo doprava?
Railbot
Profil
netcoop
No je to tmavé, ale takových webů je spousta

Taky spousta webů je dělaných ve FrontPage pomocí tabulek a jsou na nich animované gify a křiklavé barvy. A jsou snad takové stránky dobré?
509
Profil
netcoop - clovece?! ..."Tak se názývá můj klient. No. " ...ako nemam nic ked si zo mna niekto striela..;°)) ale ak klames, nemalo bu to byt takto priehladne..;)))))) http://lukaschadraba.ic.cz/
teda ziadny klient, ze?! ;))) OKI...

Povodne som chcel napisat, ze ak klient robi grafiku, tak nech si ju radsej navrhne sam, ale prave to stratilo vyznam..;))) Neber to zle a neber to osobne, ale podla mna grafiku by si robit nemal... nemas pre to cit... Usporiadanie tych kvadrov, vyber a spracovanie tych obrazkov tam a do toho tie ikony, tak to je vazne ako dostat pastou do frnaka...
anonym104
Profil
nejak mi nesedi prechoz z te tabulky do te hlavicky...
netcoop
Profil
Co bude v černém obdélníčku v pravém dolním rohu?

Tam budou nějaký proma ikonky
netcoop
Profil
netcoop - clovece?! ..."Tak se názývá můj klient. No. " ...ako nemam nic ked si zo mna niekto striela..;°)) ale ak klames, nemalo bu to byt takto priehladne..;)))))) http://lukaschadraba.ic.cz/
teda ziadny klient, ze?! ;))) OKI..


Nic proti, ale s klientem se znám osobně. Nikdy mně nenapadlo přemýšlet nad logikou jeho označení. Řeknu mu to
netcoop
Profil
(3) Popisek zavolej mi je možná hezký, avšak nejsi první, kdo ho užívá. A obávám se, že je proslavený v daleko jiném spojení. Ve spojení s jedním erotickým podnikem či telefonní linku, kdy se mělo volat do klubu. To alespoň tvrdila jejich vtíravá reklama.

Tohle napadne jeno blbce srry
netcoop
Profil
... nemas pre to cit...
No je vidět, že každý má jiný názor, ale trochu to prosvětlím
netcoop
Profil
(1) Ví běžní lidé, kteří by si u Tebe měli něco objednat, co znamená výraz aka? Nebo vůbec co znamená lukas chadraba aka netcoop?

jj myslím, že ano. CV taky víš co je!!!
netcoop
Profil
4) Ještě jeden dota: Proč je mailto | formulář poněkud odstrčené od pravého rohu, když popisek pod tím, tedy zavolej mi | chat je zarovnán přímo doprava?

protože je vedle ikonka oznamující otevírání do nového okna
netcoop
Profil
Povodne som chcel napisat, ze ak klient robi grafiku, tak nech si ju radsej navrhne sam, ale prave to stratilo vyznam..;))) Neber to zle a neber to osobne, ale podla mna grafiku by si robit nemal... nemas pre to cit... Usporiadanie tych kvadrov, vyber a spracovanie tych obrazkov tam a do toho tie ikony, tak to je vazne ako dostat pastou do frnaka...

Ještě něco. Na tvým webu je strašně tmavé plochy!!!!!!!!!!!!!!! A ten nepřístupný flash no hrůza!! To by měli zakázat
Dero
Profil
(3) Popisek zavolej mi je možná hezký, avšak nejsi první, kdo ho užívá. A obávám se, že je proslavený v daleko jiném spojení. Ve spojení s jedním erotickým podnikem či telefonní linku, kdy se mělo volat do klubu. To alespoň tvrdila jejich vtíravá reklama.

Tohle napadne jeno blbce srry



Pak jsem také blbec.

Uvědom si, že asociace nejsou otázkou inteligence či slušnosti - to věděli už surrealisté, ba i pan Bosch to věděl, dokonce i dávný Platón o iluzích na vůli vázaných napsal několik spisů. Možná by to chtělo trochu vzdělání v oblasti psychologie a sociologie, než začneš někoho napadat za jeho představy a asociace.
netcoop
Profil
Pak jsem také blbec.

Uvědom si, že asociace nejsou otázkou inteligence či slušnosti - to věděli už surrealisté, ba i pan Bosch to věděl, dokonce i dávný Platón o iluzích na vůli vázaných napsal několik spisů. Možná by to chtělo trochu vzdělání v oblasti psychologie a sociologie, než začneš někoho napadat za jeho představy a asociace.


Promiň, ale když je to tam ve spojení se skype, tak tohle opravdu napadne nikoho
Dero
Profil
(1) Ví běžní lidé, kteří by si u Tebe měli něco objednat, co znamená výraz aka? Nebo vůbec co znamená lukas chadraba aka netcoop?

jj myslím, že ano. CV taky víš co je!!!


Nevědí. Někteří možná mlhavě tuší.


Ještě něco. Na tvým webu je strašně tmavé plochy!!!!!!!!!!!!!!! A ten nepřístupný flash no hrůza!! To by měli zakázat

Ty jsi dal web ke kritice, tak ji přijmi. Neříkám, že ji někteří ostatní diskutující dokáží podat slušnou formou, ale ani to neznamená, že budeš útočit na jejich dílo. Uklidni se, nebo toto téma zamču.
netcoop
Profil
Já jsem v klidu. Jeho dílo nenapadám. Je fakt hezký, ale taky tmavý!!!!!!
Dero
Profil
Promiň, ale když je to tam ve spojení se skype, tak tohle opravdu napadne nikoho

Já neříkám, abys to měnil. Mně to přijde v pořádku, ale asociace, o které mluvil Mistr, mne také napadne. Je to jen na Tvém uvážení, jestli se naší radou budeš řídit, nebo ne. Neříkáme Ti, co máš dělat - prezentujeme jen své názory.
Dero
Profil
Já jsem v klidu. Jeho dílo nenapadám. Je fakt hezký, ale taky tmavý!!!!!!

Ještě drobnost. Používej, prosím, jen jeden vykřičník za větou - ať tu na sebe virtuálně nevraživě nevrčíme. Děkuji.
netcoop
Profil
Promiň tebe osobně uznávám, ikdyž je ti 17. Na tvým blogu jsem vyrůstal, ale teď se tam tak nějak nic neděje!?
Dero
Profil
netcoop: Tohle není chat. Pokud si chceš pokecat, napiš mi na ICQ - kontakt mám v profilu.

all: Prosím příspěvky k tématu.
netcoop
Profil
Nadpis změním. Dám tam jenom "Lukáš Chadraba". Grafiku prosvětlím a dám to sem znovu
509
Profil
Vobec nic si zrejme nepochopil...

,,to s tym zadavatelom obidem, ked si otvoris vlastny profil, snad to pochopis aj sam..;)))

..ukaz mi grafika, ktory si zada tvorbu grafiky?! ;))) k tomu takuto?! To darmo prskas, to je proste fakt... je ine stroha a vecna grafika a ine toto tvoje... Nie je to ine ako zdanllivo usporiadane rozlozenie ploch - ani len nie kvadrov, iducich proti prirodzenej dynamike obrazu vykopom naprazdno..;))). Ten katastrofalny a nevkusny vyrez, coby hlavicka, absolutne od veci a do toho tie nechutne a konske ikony.. Ako celok to na mna posobi ako vytvor niekoho, bez zakladnych vedomosti, dannosti a s uplnou absenciou akehokolvek vkusu..

grafik, co by sa chcel takymto niecim prezentovat, to by bol samovrah... Toto by som zahodil cele ako to je, zacal znova a zacal inak
Dero
Profil
Ten katastrofalny a nevkusny vyrez, coby hlavicka, absolutne od veci a do toho tie nechutne a konske ikony.. Ako celok to na mna posobi ako vytvor niekoho, bez zakladnych vedomosti, dannosti a s uplnou absenciou akehokolvek vkusu..

509

Šetři, prosím, silnými slovy a věnuj se spíše své vlastní tvorbě. Pokud chceš komentovat cizí práci, buď konstruktivní a nesrážej daného člověka jen proto, aby sis posílil své ego. Takové jednání není fér a upozorňuji Tě, že další Tvé podobné příspěvky budu mazat.
netcoop
Profil
To 509: Raději nebudu komentovat

To All: Udělal jsem pár změn. Prosím další záplavu kritik a tentokrtá v klidu dík.
Dero
Profil
Jen dodávám, že adresa se nemění: http://lukaschadraba.ic.cz/images/lukas-chadraba-aka-netcoop.png

Dle mého názoru mnohem lepší.
509
Profil
DERO, to nie su, ci nemali byt silne slova a posilovanie si ega, ci ako si to nazval, ale otvorene vyjadrenie nazoru, konstruktivne to bolo podla mojho az az a fer tak isto.... !

takze ak s tym mas nejaky problem, kludne to zmaz, pripadne uved ako, zmazem sa sam... nemam s tym najmensi problem... Nestojim o mazanie medu okolo huby, ale ani to nemienim robit...
Mistr
Profil
netcoop
Tohle napadne jeno blbce srry
Děkuji za upřímnost. Alespoň hned vím, jaké máš o mně mínění.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0