« 1 2
Autor Zpráva
Mistr
Profil
Dero
Děkuji za zastání.
Mistr
Profil
netcoop
protože je vedle ikonka oznamující otevírání do nového okna
Tato ikonka není vidět. Rozhodně ne na první pohled. A proto to na první pohled vypadá tak blbě. Promiň mi, prosím, ten výraz.
Mistr
Profil
netcoop
(1) Ví běžní lidé, kteří by si u Tebe měli něco objednat, co znamená výraz aka? Nebo vůbec co znamená lukas chadraba aka netcoop?

jj myslím, že ano. CV taky víš co je!!!

CV vím, protože se to používá i mezi běžným lidem. O výrazu "aka" tak přesvědčen nejsem. Ovšem dle Tvého názoru je tedy známý. Budiž. Já si naopak myslím, že není. Je to ale věc názorů.
Mistr
Profil
Dle mého názoru mnohem lepší.
Souhlasím.
caledon
Profil
Mistr
ted se mozna projevim jako tupec, ale co to teda CV je?
Mistr
Profil
caledon
ted se mozna projevim jako tupec, ale co to teda CV je?
Nejsi tupec, klidně se zeptej.
CV = Curriculum vitae = životopis
Stika
Profil *
Chcete new Acc v Dote??? Tak navstivte stránky www.predatorsclan.wz.cz
Tam si najdete co potrebujete!
axis
Profil
Stika
Je videt ze vzdycky se v podobne diskuzi najde nekdo z takovouhle hlaskou uplne mimo misu :)

Kritika:
Nevhodně zvolený kontrast barev a celkové uspořádání v prostoru některých prvků.
Hlavička neladí jak kontrastně tak tematicky se zbytkem webu.
Je to příliš tmavé a některé prvky jsou nevýrazné a zbytečné.

Toť vše.Můj názor nejspíš nebude natolik objektivní,jako názory zkušenějších členů fóra,ale takhle to vidím já.Jinak co se týče ostré až útočné kritiky,tak si myslím že spoustu věcí se dá napsat i slušněji,nebo vhodnější formou.Pak by k takovým diskuzím vůbec nedocházelo.Zároveň by si autor měl uvědomit,že pokud zveřejní svůj výtvor ke kritice,musí se s ní umět smířit,i kdyby byla nejhrubší.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0