Autor Zpráva
dalibaba
Profil *
Dobrý den,
zajímal by mě názor profesionalu na me stranky.
Tyto stranky jsou me první atak se ptám co Vy jako máci na to.
http://www.ddservis.eu

Předem děkuji za každou reakci.
Casero
dalibaba
nebarvil bych skrolor, dal bych tam hover..a dal bych do jiné kategorie
Dero
Přesunul jsem téma do kategorie "Názor na stránku".
Peca
Na FrontPage to vypadá pěkně. Z toho ale vyplývají všechny nedostatky. Žádné nadpisy, interní CSS, nejde zvětšovat písmo,...
Není poznat, co je odkaz a co ne.
caledon
dalibaba
nejsem sice profesional, ale vyjadrim se stejne :)

hodne dlouho sem si myslel, ze jde o nejakou pojistovnu, to ten mrakdorap a motto: Kvalita, vstřícnost, spolehlivost, uplne to "prehlusilo" to (pravdepodobne) firemni logo kde je napsano to slovicko uklid... :) ja osobne bych tam dal neco vic odpovidajici (treba zas**** musle a uklizecku :D) nebo zvyraznil to logo firmy a taky by se hodil nejakej hover u odkazu jinak se mi to libi, ale jak rikam nejsem profesional :)

update
taky title je na muj vkus trochu moc dlouhej
MZF
Nechápu smysl obrázku pod menu.
dalibaba
Profil *
tak Vám všem děkuji za Vaše nazory.

1.title - možná dlohé, možná ne, myslím si, že určit zda je dlouhé nebo krátké není jednoduché.
2.děkuji - za přeřazení do této kategoprie a omlouvám se.
3. víznám toho obrázku - žádní prostě jen to bez něj vypadalo příliš chudě :).
4. jak jsem říkal je to první výtvor a myslím si, že frontpage je nejlepší pro lajka jako jsem ja, když se budu chtít živit tvorbou webu, určitě nebudu používat fronpage, zase si ale myslím, že na oto, že je to prace ve fronpage jsou docela dobré.
Mohu zodpovědně říct, že jsem si nechal dělat několik návrhu, které vám rád zašlu a žádný se mi po desingové stránce nelibil.
Proto jsem také do dnešního dne nenašel konkurenci,k terá by měla stránky zajímavější překledné apod.

5. Odkyz je vždy podtžený a menu jsou sipecky - to nestaci ?

Každopádně Vám všem velice děkuji za Váš čas!!!
Spíše jsem očekával rady jako tohle vymazat, tady něco přidat atak :)).
dalibaba
Profil *
Jinak celé stránky byly tvořeny pomocí www.jakpsatweb.cz - tímto chci celému týmu tohoto serveru poděkovat.
Myslím si, že odvádějí super práci.
Když jsem začal nevěděl jsem ani co to je HTML.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.