Autor Zpráva
Morelo
Profil *
Zdravím,

dnes jsem dokončil ze základu eshop, najdete jej takřka plně funkční na stránce
http://eshop.koukej.net.

Je tvořen HTML+CSS+PHP+MySQL, SEO optimalizace, konfigurovatelný takřka plně
přes databázi

Chtěl bych se zeptat, co na to říkáte, co Vám tam jako uživateli chybí, co byste
přidali, jakou byste dali cenu za tuto aplikaci, co říkáte na seo
optimalizaci(dynamický titulek stránky dodělám), vzhled, a co vás ještě
napadne.. :)

Co ještě dodělám:
- objednávky(admin objednávek), SEO title(dynamický titulek)

Administrace:
můžete vyzkoušet administraci, najdete ji na
http://eshop.koukej.net/system/admin.html, login "tester", heslo
"test", z pochopitelných důvodů jsem zakázal cokoliv mazat(delete from..)

Děkuji za zhodnocení
Dero
Profil
Kdyby se v patičce objevil odkaz na Cotojátka, ani bych se nezlobil. Zejména, pokud chceš aplikaci prodávat.

Jinak hodně štěstí!
Morelo
Profil *
Deronapravil jsem to.. :)
quinux
Profil
Morelo
Přihlásil jsem se do administrace. Odhlásil. A pak se chtěl znovu přihlásit, jenže ouha nebl jsem vůbec odhlášen. Měl bys udělat pořádný bezpečnostní audit než to začneš šířit. Přeci jen budeš (bude provozovatel) uchovávat osobní údaje zákazníků a jejich únik by mohl přijít i tebe pěkně draho.

Do konfigurace není přístup (z pochopitelných důvodů), ale jak je stavěna? Dá se lehce cokoliv změnit? Jak se mění design? Musí se změnit přímo ve scriptech nebo máš nějaký šablonovací systém?

U úpravy produktů je nějaký WYSIWYG editor, ale bohužel mi nějak nechce fungovat (firefox). Taky mi tam chybí možnost přiřadit k produktu související zboží (pokud se tak neděje nějakým automatickým způsobem ;o).

Není možnost registrace zákazníka, ano vím, že to není úplně potřeba, ale na druhou stranu u registrovaného zákazníka se dá sledovat ppočet objednávek a pak mu i třeba nabízet různé slevy apod. Ostatně chybí i newsletter na kterém bych zákazníka mohl informovat o novinkách.

Do administrace by to chtělo nápovědu.

Pro demo by to chtělo nějaký slušivějsí vzhled, přeci jen dnes se spousta lidí rozhoduje podle vzhledu a tenhle je dost odpuzující-
Morelo
Profil *
quinux
ad1) odhlasit se nepodarilo, protoze na odhlaseni se pouziva sql "DELETE" a jak jsem psal, delety jsou "zakazany" :)
ad2) Design se meni tim, ze se vybere jiz z nahranych vzhledu, kazdy vzhled ma svuj adresar, svoje ikony, svuj styl,.. kdyz jsou styly vytvorene pres konfiguraci je lze prepinat, vzhled se musi vytvorit normal v pc, nahrat na ftp do slozky, na to zadny sablonovaci system nemam, zatim
ad3) (1) diky, byl problem ve velikosti toho editoru a v nedostupnych obrazcich, to opravim behem zitrka; (2) diky, dobry napad, pridam :)
ad4) (1) neni, lze to vyresit napsanim jednoho skriptu ktery se hodi do slozky "modules", zatim jsem to tak delal umyslne..; (2) tez dobry napad :)

ad5) ja moc talent na webdesign nemam, to sis asi urcite vsiml,.. design urcite prepracuji

Dekuji Ti
Kulajda
Profil *
Hej sorry ale před chvílí sem se přilásil pak se mi nějakým způsobem povedlo odhlásit ale teď se přihlásit nejde
Morelo
Profil *
Kulajda: Odhlasit se ti nepodarilo, jedine ze by prohlizec zmenil SESSION, prihlasit nejde? Co to hlasi?
Kulajda
Profil *
špatné heslo
Kulajda
Profil *
Ale jinak ten web vypadá moc dobře.
Morelo
Profil *
Kulajda: zkus prosím teď, nějaký dobrák změnil heslo, je to zpět.. :)
Kulajda
Profil *
Jo faká to:)
mooc se mi to líbí
Firy
Profil
Možná by bylo slušností sem napsat,že po kliknutí na Váš odkaz jste přeměrováni na freefoto.cz ...
snad to tak nebude pořád
netcoop
Profil
Hale v poli počtu zakoupených věcí, by mělo být číslo jedna defaultně, protože tak někdo klikne na koupit a do košíku se nic nepřidá.
Morelo
Profil *
Firy: Omlouvam se, ale po nekolikanasobnem umyslnem poskozovani od jednoho uzivatele co mi chtel upozornit jak napsal "na bezpecnostni chyby" jsem musel tohle udelat, tedy pokud mas net od karnevalu..
netcoop: dik, upraveno
Morelo
Profil *
Opravil jsem některé věci, zejména je změněna hlavička, pár bugů, vypisuje se související zboží, přidána favicon, wysiwyg je již plně funknční(krom IE, ale to se ani nedivím), ještě newsletter dnes vytvořím..

Napadá Vás ještě něco?
netcoop
Profil
JJ ten wysiwyg by měl fakat všude i v IE.

Jinak to roste před očima!! Dobrý. Bude to open source?
netcoop
Profil
Ten admin je super a je goog, že si to pamatuje košík i po zavření panelu
Morelo
Profil *
netcoop: na ten wysiwyg jeste mrknu.. :-) to, jestli to bude open source jeste nevim, ale asi ne, chtel bych aby z toho neco kaplo.. :)
quinux
Profil
netcoop
že si to pamatuje košík i po zavření panelu
Zavři prohlížeč a nebude si pamatovat nic ;o)

Morelo
Diskuse u výrobku: máš tam kontrolní otázku - neměl bys ji dávat takhle na oči spoustu uživatelů to může mást.

a drobková navigace by měla být (krom titulky) na všech stránkách a né jen v detailu.
Morelo
Profil *
quinux: navigaci jsem pridal i do vypisu vyrobku z kategorii;title k odkazum jsem v tomto skriptu pridal, dik
Morelo
Profil *
Tak uz tam je i seo titulek a newsletter castecne(aspon z uzivatelske casti funkcni)..

Jeste nekdo by se vyjadril k tomuto obchodu? :)
Firy
Profil
Morelo
ok, ano mám net od karnevalu...
quinux
Profil
Firy
Plníš resty na štědrý den a odpovídáš na dotazy položené před několika měsíci? :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0