Autor Zpráva
Josef Vítů
Profil
Zdravim, rád bych dal svůj web http://dobrehry.xf.cz zkritizovat zkušenějším uživatelům. Díky.
Casero
Profil
Josef Vítů
možná by to chtělo nastylovat menu..a celkově ta šedá vypadá, jak kdyby něco nefungovalo
Miloš
Profil
— Jediný text, který explorer zvětší, je nadpis. Ne každý má dobré oči a jestliže odkazy v menu se špatně čtou, odkazy v novinkách jsou prakticky nečitelné.
— Odkazy patkovým písmem – narozdíl od papíru se patkové písmo na monitoru hůř čte. Z windousích písem je nejčitelnější a nejkoukatelnější asi Verdana.
— Odkazy mají nedostatečný hover. V běžném textu, kde není jeden na druhý nalepený, by to ještě nemuselo vadit, ale v menu se obarví ta čára vlevo jen ve FF a Opeře. V Exploreru prd! A protože je ručička kurzoru větší než řádek odkazu, jeden neví, na co to vlastně kliká, respektive snadno se uklikne jinam. Přimlouval bych se za nějaký background-color pro každý hover.
— Pořád stejný <title>
— Když vypadnou obrázky, chybí v hlavičce (logu) nadpis webu.
— Pravý sloupek je příliš úzký na zarovnání do bloku – vznikají tak na některých řádcích nehezké díry mezi slovy.
netcoop
Profil
No hlavně, že je tam ta tuna ikonek. Zbytek ti řekli ti výše
Josef Vítů
Profil
Díky za všechna ta upozornění.

> S těmi odkazy je to špatné, vím. Ale rozdíl mezi IE6 a "normálními" prohlížeči je docela velký. Ale udělal jsem chybu a nainstaloval IE7 beta 3. Ten už moje stránky zobrazuje stejně jako třeba Opera, takže budu mít o starost míň. Ale než se IE7 rozšíří, může to trvat. Zato teď v IE6 nemůžu testovat a celé to reinstalovat se minechce.
> Ale aspoň jsou v menu odkazy opatřeny title.
> Že je špatné mít všude stejný titulek vím, není to dobré ani kvůli SEO. Ale protože stránky generuji pomocí PHP, je to malinkosložitější a poslední dobou nemám na aktualizaci webu moc času. Ale určitě to předělám.
> Jak mám za logo schovat nadpis webu? Nějak jsem to zkoušel a nepovedlo se.
> Ty mezery hezké nejsou, ale zarovnání vlevo taky ne.
> A jakou barvu bych měl do pozadí spíš použít?
Miloš
Profil
Josef Vítů
Jak mám za logo schovat nadpis webu? Nějak jsem to zkoušel a nepovedlo se.
http://www.wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html
netcoop
Profil
To je dobrý:: Fandím ti. Pošli to do MS

S těmi odkazy je to špatné, vím. Ale rozdíl mezi IE6 a "normálními" prohlížeči je docela velký.
Josef Vítů
Profil
Tak už jsem upravil fonty.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0