Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zhodnoťte..... http://www.klikban.wz.cz/sablony-zdarma/
DJ Miky
Profil
Vzhled a dojmy:

- "Your footer content here." - není to šablona?
- Chvíli jsem čekal, jestli se dotáhne ještě grafické logo. Takhle mi to připadá nudné, bez nápadu, ještě k tomu s textem nalepeným na okraji.
- Menu přímo vybízí ke klikání na celé tlačítko, ovšem to nefunguje...
- Myslím, že rok 2007 ještě nebyl... (patička)
- Když už je stránka roztáhlá na celou obrazovku, tak by patička měla být taky dole...

Kód:

- Nemůžu si pomoct, připadá mi to jako template.
- Menu udělat pomocí seznamu.
- '<center><br><br><br><br>' ?
- '<meta http-equiv=content-type content="text/html; charset=windows-1250">' - nemá to být v hlavičce?
zimmi
Profil
Proč je patička v půlce stránky? (Opera 9.02)
filip186
Profil
Ta patička je v každým prohlížeči v půlce stránky.
ppooler
Profil
[i]- Nemůžu si pomoct, připadá mi to jako template.
a to je něco špatného ?-využít html i css validní template ,jen jej trochu poupravit ,např.zaměnit barvu gif souborů ,vložit zcela jiné logo,přidat nebo ubrat nějaké položky v menu ?atd...?
Kolibáč
Profil *
Template komentovat nebudu, ale položky v menu Křeček a Stolda jsou na prvním pohled nepochopitelné. Psal o tom Yuhů na weblogu (Čápi, volové a krtci). Doporučuji změnit na třeba programy a mezi ty dát program X a program Y.
caledon
Profil
ppooler
no kdyz si k tomu napises Copyright 2006-2007 Web Tvorba tak to asi spatny je
Anonymní
Profil *
Kolibáč
Ty šablony, jak vytváříme sou dělané do dvou kategorií. Stolda - tydle šablony vytváří stolda a Křeček - tydle šablony vytváří křeček. Jsou to naše přezdívky na ICQ, takže se není čemu divit.
DJ Miky
Profil
ppooler
Šablona není nic špatného, ale nechat si hodnotit šablonu asi není zrovna úplně nejlepší...
ppooler
Profil
Pokud to bude už významěně poupravená šablona- to znamená pro příklad : úplně změnit barvy textu a backgroundu, převrátit,prodloužit ,zkrátit či např.zrcadlově zkosit gif i jpg soubory,- přiložené v jednom adresáři, potom ještě vypustit či přidat nebo zaměnit navigační prvky, změnit efekty hoverů a vlastnosti kaskádových stylů,potom bych už přeci mohl napsat 2006 Copyright and design by ......(název své firmy nebo nick)
Kolibáč
Profil *
Anonymní -> Asi jsem to jako pouhý uživatel nepoznal... Asi bude někde chyba...
Euroblb
Profil
DJ Miky

ˇablonu hodnotit můžeš ale to tehdy když jí někdo vytvoří pro druhé, a to proto aby byla přijatelná pro většinu lidí.
Keilew
Profil
Šablona to je nabeton: CSS Document - Author: Shaibal Mandal... nebo je pisatel Ind... a možná je, podle pravopisu:-)
Netuším, co jste obšleh a co dodal, ale je to celé neumětelské, písmo málo odsazené od krajů, ten nápis v banneru je tam jakoby omylem...
Jak je to s copyrightem, to by mě taky zajímalo. Nemáte link na nějaký blog nebo tak podobně, kde se o tom píše? Dle mého má na copyright právo ten, kdo souboru poprvé vytvoří. Jakýkoli edit, kopírování apod. jsou jen úpravy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0