Autor Zpráva
markéta
Profil *
Tyhle stránky (http://jakojeden.borec.cz) jsem vytvořila, když jsem byla v osmý třídě. Takže loni. Už se mi moc nezdají, co vy na to?
Webspy
Profil
Mě se to líbí, vypadá to jako "americké stránky".

Tyhle stránky (http://www.agkm.cz/sekunda) jsem vytvořil, když jsem byl v osmý třídě. Takže loni. Už se mi moc nezdají, co vy na to? :-)
Juraj
Profil *
Jednoduché, žiadne farebné výstrelky = mne sa to páči.

1. S tou fotkou by som niečo spravil, pôsobí dosť rušivo - akoby tam nepatrila.
2. Ešte stále používam 800x600, na toto rozlýšenie sa nepamätalo :)
markéta
Profil *
Moc vám děkuji, urččitě se nad tím ještě zamyslím, ale kdyby vás ještě něco npadlo...
markéta
Profil *
Nechápu za 2. od Juraje. Nemyslíte si že je to málo barevné, nebo nefunkční?
Petra
Profil
Mně se to líbí, barvy navíc nepotřebuju, funkční se to zdá být.

Juraj v bodu 2 měl zřejmě namysli, že do okna na monitoru s rozlišením 800x600 se to na šířku nevejde, a že to Juraj maje toto rozlišení musí rolovat, což zřejmě nedělá rád :-)
T3RMiX
Profil
Teď jsem se tak zamyslel a v 8 třídě jsem uměl udělat nějaký výstup v Turbo Pascalu 6. Web byl v té době IMHO dost nepřístupný a pokud ano, tak za hodně hodně $. Takže chválím a udivuje mě co dnešní mládež dokáže. Musím se ještě hodně učit :( :)
markéta
Profil *
Juraj v bodu 2 měl zřejmě namysli, že do okna na monitoru s rozlišením 800x600 se to na šířku nevejde, a že to Juraj maje toto rozlišení musí rolovat, což zřejmě nedělá rád :-)

To jo, jenže rozlišení na šířku je 800px, ale teď mě napadá že nějaký prostor zabere i rolovací lišta po stranách atak, že.

to T3RMiX: To jo, dneska už to ale není problém, kdy jsi s tím začal a kolik ti je teď?
Martin Kuželka
Profil
Proto se pro rozlišení 800 x 600 dělají weby široké 770px.
markéta
Profil *
No, právě, dřív mě to ale nenapadlo. Ach jo, musim to změnit.
Tw!ho
Profil *
já delam weby pro 800*600 760px široké, testovali jste svých 770 v XP ? :) jsem pedant, pardon ;)
habendorf
Profil
Tw!ho:

1) 770 je v xp naprosto v pohodě
2) uniká mi smysl oživování rok starých threadů
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0