Autor Zpráva
DyBoy
Profil
Jde mi hlasně o chyby v prohlížečích, asi jich tam bude dost, a chtěl bych to opravit, než to vyjde na světlo.

http://design.jen-tak.net/


Díky za jakoukoli kritiku.
Anonymní
Profil *
Líbí se mi to, moc, fakt hustý!
filip186
Profil
Vypadá to dobře. Jen nevím k čemu tam jsou dobré ty meta name="keywords" a description, když jsou prázdné.
DyBoy
Profil
Líbí se mi to, moc, fakt hustý!


ale jsou tam chyby, například v ie mi ujíždí hlavička a já ještě nepřišel na to, jak to vyrovnat, nejsem nějakej suprovej kodér, proto tak nízké ceny :)
DyBoy
Profil
Vypadá to dobře. Jen nevím k čemu tam jsou dobré ty meta name="keywords" a description, když jsou prázdné.


No není dokončená, tam teprve něco doplním, jen to chci mít připravené, o é stránce dám vědět v rozcestníku nejspíš až za pár dnů.
hansk
Profil
Vypada to podobne jako tohletohle
Dero
Profil
Rád bych se vyjádřil prvně ke grafice.

- rád bych podotknul, že děláš minimalistické, barevně kvalitní a kompozičně nadprůměrné weby (viděl jsem všecho všudy dva, ale to stačí), tedy tuto kritiku vztahuj k laťce, kterou jsem teď naznačil

- z hlediska kompozice vidím dvě drobné chybky: chtělo by to o pět pixelů rozšířil levý sloupec a hlavičku i patičku o cca pět pixelů přisadit ke střední části (vertikálně)

- z grafického hlediska vidím příjemnou fotku v hlavičce, "cool" pravoúhelníkové menu, to vše je v pořádku; zaměřil bych se na oblast loga, resp. té červené plochy loga - co tak vyzkoušet nějakou decentní texturu/ornament na toto pozadí?

- kontrasty, kontrasty, kontrasty! Hlavně text v patičce je příliš světlý. Nebát se toho. Webová stránka není o grafice, je o textu.


Pak mám pár připomínek ke kódu.

- Používáš zbytečně mnoho DIVů, zapracuj ještě trochu na svých kodérských schopnostech, využívej možností, které Ti poskytuje každá značka na stránce - mnoho prázdných elementů v Tvém kódu lze vypustit a jejich fci zastoupit jiným prvkem

- nenavazuje Ti pozadí, což je kodérská chyba; zarovnej texturu pozadí na střed a počítej, o kolik musíš stránku odsadit, aby linie navazovaly - po stranách stránky to také není ideální => lépe rozřezat

- <strong> pro běžný text? Proč? Zcela zbytečné.


Pak ještě pár dalších drobností.

- Něco o mě => Něco o mně (lokál; 6. pád)

- nezarovnávej do bloku, vznikají Ti v textu řeky (zejména při zvětšení písma); zarovnávej na levý praporek (vlevo)

- co tak zvážit navrch stránky odkaz na přeskočení menu? Přístupnost... (pro skrytí použij #odkaz_na_preskoceni { position: absolute; left: -1000em; } )
Dero
Profil
Vypada to podobne jako tohletohle

Prosím vysvětlení - jde o template, nebo o porušení autorských práv?
DyBoy
Profil
Vypada to podobne jako tohletohle


Kua, kde se to tam vzalo! Vždyť jsem jen screen ukazoval kámošovi před pár dny!!!!!!!!!!!!!! SVině!
DyBoy
Profil
Prosím vysvětlení - jde o template, nebo o porušení autorských práv?


Já bych se na to musel zepat. ale dělal jsem to sakra sám. jinak bych to sečm nedával.

Pardon, že tak vyskakuju, ale tohle fakt nakrkne

Přesněji řečeno jde o vzhled mého bývalého blogu ve wordpress, jen trochu pozěněný. na můj blog se již nehodil. Potřeboval jsem jiný, ale to jeuž dlouho, co jsem ten design sesadil z webu.
house
Profil
hádat se nemůžu, ale přijde mi to jako šablona.......
zimmi
Profil
Moc pěkné, akorát teď tedy nevím, co si myslet o těch druhých identických stránkách.

PS: Těch divů je opravdu moc.
DyBoy
Profil

Moc pěkné, akorát teď tedy nevím, co si myslet o těch druhých identických stránkách.

PS: Těch divů je opravdu moc.



Jedno je tedy jisté. Na svůj tehdejší blog jsem dával copyright naprosto zbytečně.


a tyk je jisté, stejný design nechci, bych se raději utopil, no nic, musím ho pozměnit.

Tak třeba ve stylu moře, joj to mě mělo napdanout dřív, idu na to :)
Anonymní
Profil *
ehm, ehm...
http://www.freewebtemplates.com/download.php?id=4092&t=t&PHPSESSID=542 76c817721561254dfc0b8fb3b27b0
filip186
Profil
LOL, ale vypadá to i tak dobře :D :)
Dero
Profil
Šablona. Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0