Autor Zpráva
t
Profil *
Prosím o zhodnocení s připomínkami.A tvrdě.Děkuji.T
t
Profil *
adresa je-http://tm2312.wz.cz/index.html-
filip186
Profil
Co to je??
Ten jezdící text zrušit. To menu taky nevypadá zrovna nejlíp. Je to celý zelený. No prostě se mi to nelíbí.
dvd811
Profil
Hrůza!!
t
Profil *
Prosím detailněji a funkce.
filip186
Profil
Prosím detailněji a funkce.
Prostě to smazat a udělat to znovu.

Zbavit se toho divného menu
iframe nahradit DIVem s overflow-y:scroll
jezdící text odstranit
bylo by i lepší zrušit tabulky
caledon
Profil
t
- mno tak ten jezdici text opravdu vyhod
- k cemu je normalnimu navstevnikovi vedet kolik je hodin a jaky datum, kdyz ma vsechno v pravem dolnim rohu o svatku nemluvim
- ty odkazy sou... zvlastni
- PODĚKOVÁNÍ TOMUTO SERVERU KTERÝ MI VELKORYSE TOLERUJE MÉ CHYBY.DOPORUČUJI! Napište mi URL Vaších stránek. to sem nepochopil, si pysny na to, ze ti stranka funguje i kdyz tam mas chyby?
- Stránka index-kodování-UTF-8-CSS-tabulky ve sloupcích stranka tm1-kodování-iso-8859-2 stránka tm2-kodování-windows-1250 stránka tm3-kodování-UTF-8 stránka tm4-kodování-UTF-8-CSS. u toho sem se s chuti zasmal, jednak co je komu do toho jak si kodoval kterou stranku, ale hlavne mi vysvetli proc si to tak delal?
- vubec sem nevedel co znamena odkat TM1 co me upoutalo byla jezdici reklama na JPW.cz poto me zaujalo menu (?) nejak sem nepochopil jestli je to menu z hlavni stranky nebo nejaky jiny zase, co ma byt to sede pole s nadpisem (mimochodem podthrlym jako odkaz) Rentgen? k cemu je tentokrat kalendar? po asi pul minute hledani smyslu te stranky sem zaroloval dolu a objevil popis jak vznikala ta stranka

dal uz sem se nedival, protoze by to bylo na dlouho, nez bych tu vypsal co mam na srdci

strucne receno takhle se to nedela, ale moje zacatky nebyli lepsi, poradne studuj a koduj si jen tak pro sebe, driv nebo pozdeji si udelas hezci web ;)
t
Profil *
iframe nahradit DIVem s overflow-y:scroll ---tak daleko ještě nejsem.
- PODĚKOVÁNÍ TOMUTO SERVERU KTERÝ MI VELKORYSE TOLERUJE MÉ CHYBY.DOPORUČUJI! Je to opravdu poděkování i když ješitnej jsem taky.
- Stránka index-kodování-UTF-8-CSS-tabulky ve sloupcích stranka tm1-kodování-iso-8859-2 stránka tm2-kodování-windows-1250 stránka tm3-kodování-UTF-8 stránka tm4-kodování-UTF-8-CSS. u toho sem se s chuti zasmal, jednak co je komu do toho jak si kodoval kterou stranku, ale hlavne mi vysvetli proc si to tak delal? ---Jsou to různá kodování češtiny stránek a chtěl jsem si to ověřit jak to na netu vypadá a zároveň ukázat laikům jako já.Ten rentgen je basnička ve vnořeném poli mě udivuje že tam nebyla když mě se zobrazí dokonce i v linuxu.
----------Všem Vám velice děkuji za řádnou kritiku mých stránek.-------------
MVK
Profil *
Povyhazovat všechny opičárny - dnes je, jezdící texty, nesmyslné obrázky (tj. všechny).
Existují i jené barvy než řvavé a defaultní.
Vyhodit iframe!
Sjednotit vzhled a kódování, které mimochodem ve FireFoxu 1.0 nefunguje.
Místo reklamních žvástů a plků o kódování napsat, o čem ta stránka má být.
Místo TM rozumný odkaz.

To jen to nejstrašnější.

HODNĚ hodně studovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0