Autor Zpráva
Honza Marek
Profil *
komety.wz.cz
Tak schválně, ještě sem si nic takhle hodnotit nenechal..
quinux
Profil
Pěkné, čisté a přehledné. Co víc říct? Dobrá práce ;o)
MZF
Profil
Graficky nijak neuchvátí, ale ani neurazí. Obsah by se podle mě mohl lépe strukturovat. Především úvodní stránka je příliš dlouhá a hodilo by se slovo úvodem o tom, co stránka nabízí a jaký je její účel. Celkově vzato slušná práce.
quinux
Profil
MZF
hodilo by se slovo úvodem o tom, co stránka nabízí
IMHO tím, že je na úvodní stránce obsah není myslím třeba více specifikovat co stránka nabízí. A účel webu? Koho to zajímá? ;o)

Honza Marek
Je ale pravda, že nějaké "úvodní slovo" místo toho "Vítejte na úvodní stránce…" by být mohlo a ještě je určitě zbytečná "poslední aktualizace" a ten odkaz na stažení webu do offline by taky nemusel být tak výrazný, ale mohl by být v tom úvodním slovu.

Jinak si stojím za tím co jsem již napsal ;o)
MZF
Profil
quinux

Jsem pro co nejméně slov úvodem, ale na této stránce samotný nadpis "Komety a meteory" nestačí. Bez slova úvodem se neorientuji a hlavou se mi honí plno otázek bez jasné odpovědi. Krátký odstaveček, který by stránku ve zkratce představil, bych uvítal.

edit: Určitě by bylo záhodno přidat slogan. Třeba Veškeré informace o kometách a meteorech by plno věcí hned ujasnilo.
quinux
Profil
MZF
To je relativní. Název již vypovídá dost. Když se podíváš na první odkaz tak vidíš "Struktura komet, dráhy a rodiny komet, původ a zánik, známé komety", myslím, že i pro méně chápavého člověka je tohle dostačující, aby pochopil co na webu je ;o) Jediný problém může být, že ten text je vidět až po scrollování (800x600)
house
Profil
je to pěkný, jen v hlavičce bych ten nadpis udělala větší, aspoň stejně velký jako <h1>
Bubák
Profil
Velmi dodrý web. Za design bych dal 9/10, k ostatnímu nemám výhrady, a to jsem se snažil nějaké mouchy najít.
--Error--
Profil *
Líbí s mě aš na nějaké mouchy!
habendorf
Profil
Pěkné, dobrý obsah. Vyrovnal bych vertikálně labely a rádia ve vyhledávání.
Railbot
Profil
--Error--
Mě - mně
aš - až
MVK
Profil *
FF 1.0.4

Jak už tady padlo, hezké a čisté, ale má to mouchy. Dle mého skromného názoru tyto:
1. V logu je nápis příliš přilepený k obrázku komety. Tu kometu bych asi volil výraznější, klidně i namalovanou.
2. "Vítejte na úvodní stránce…" mi má podat jakou podstatnou informaci?
3. Aktualizace je důležitá, ale ne takto. Bývá zvykem ji dát do patičky nebo někam nenápadně pod logo vpravo. V tomto případě bych ji viděl pod menu.
4. Offline verze - viz bod 3.
5. Místo předchozích dvou by měla být aktualita na přilákání pozornosti.
6. Na hlavní stránce bych volil menší vertikální mezery - lenoši nemusí tolik rolovat.
7. Čistě subjektivně - nemám rád červené odkazy a zvolená červená a oranžová se mi vysloveně nelíbí.
----------------
Na kód jenom hledím a zírám. Klobouk dolů - profík?
Honza Marek
Profil *
Děkuji za hodnocení.. Pravdaže úvodní stránka není moc dobrá, když jsem to dělal, tak mě nějak nenapadlo co bych tam mohl sakra napsat. Profík nejsem, jenom jsem zkoušel jestli umim kód taky napsat předpisově :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0