« 1 2
Autor Zpráva
moskyt
Profil
Mistr

o kontrastu pisma jsem psal prispevek hned pred tim tvym ... :)
Knopi
Profil
Já ještě doplním, že by bylo dobré u hlavního menu - seznamové položce li nastavit overflow: hidden;, při větším zvětšení, text nepříjemně vylézá. Podle mých zkušeností je lepší ho nechat skrýt. Jinak web vypadá velice jednoduše - tím je snadno zapamatovatelný a také už jen tím zajímavým logem. Je to jedinečné a mě se to líbí. :-)

guinux: Na tvou otázku zapomněli - ptal ses proč tam Dero má přeskočit navigaci.

Při vypnutých stylech je to dobrá věc, kterou jistě ocení každý nějakým způsobem postižený člověk. Já tam třeba ještě přidávám záložku pro hlavní obsah. Uživatel se může snadno na webu orientovat. Ale zas je otázkou, když normální uživatel ovládá web klávesnicí - já upředostňuju přístupnost.
quinux
Profil
Knopi
Já vím k čemu je "přeskočit navigaci", to mi nemusíš vysvětlovat. Já se ptal proč se mu na tom nezastavuje tab resp. proč když se tam zastaví tak nemá na těch odkazech nastaven :focus. Je trochu matoucí, že až na 4 kliknutí na tab teprve vidím, že jsem se dostal na nějaký odkaz (kapela). Kde jsem byl ty 3 kliknutí?
Dero
Profil
Knopi

Já ještě doplním, že by bylo dobré u hlavního menu - seznamové položce li nastavit overflow: hidden;, při větším zvětšení, text nepříjemně vylézá.

Vidíš, a já říkám příjemně vylézá. Uživatel si může zvětšovat text, jak mu libo, a stále menu bez potíží přečte. V případě hlavní navigace na stránce upřednostňuji účelnost před estetičností.

quinux

Já vím k čemu je "přeskočit navigaci", to mi nemusíš vysvětlovat. Já se ptal proč se mu na tom nezastavuje tab resp. proč když se tam zastaví tak nemá na těch odkazech nastaven :focus. Je trochu matoucí, že až na 4 kliknutí na tab teprve vidím, že jsem se dostal na nějaký odkaz (kapela). Kde jsem byl ty 3 kliknutí?

Ano, dobrá připomínka, děkuji za ni. Upravil jsem to do hezké podoby - vyzkoušej. Líbí? :o)
quinux
Profil
Dero
pěkný ;o)
Knopi
Profil
quinux: Tak to promiň. ||:o)

Dero: Mě to moc čitelný nepřijde, na to mám jiný názor. Ale to už je minidetail a názor pohledu. Vyřešils to parádně. :-)
SilverDisk
Profil *
je vidět, že šlo opravdu o rchylou práci :(

+ typografie

- záhlaví se moc "okatě" opakuje
- to menu vpravu je katastrofa
Dero
Profil
Milý wizarde, děkuji, že jsi mi moji negativní kritiku oplatil objektivním pohledem. To menu opravdu katastrofa je a záhlaví je také šito horkou jehlou.

Je však nasnadě, že téměř po roce od uveřejnění tohoto příspěvku je web ve finální podobě a nebudu (ani nemohu) jej tedy měnit. Zapomněl jsem vlákno zamknout.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0