Autor Zpráva
Radim Smička
Profil *
Můžete mi zkritizovat server www.bazos.cz jak po stránce funkční tak designové. Díky.
Suji
Profil
Par veci, ktere bych zkusil ja.

K designu
1. mozna bych pouzil nejaky vyraznejsi hover v menu.
2. zkusil bych zvyraznit paticku a roztahnout ji na celou sirku podobne jako je menu
3. Logo i zacatek menu je zbytecne nacpany doleva, zkusil bych ho trosku odsadit. V pripade menu odsadit jen odkazy, barevny pruh nechat tak jak je.
4. zkusil bych, jak by vypadalo vetsi logo nebo aspon stejne logo s vetsim odsazeni, prijde mi to v tom rohu hrozne napechovane

Ke kodu
1. trosku skoda te tabulky, casem bych mozna uvazoval o prevedeni do beztabulkoveho layoutu
2. prevest vlastnosti prvku z HTML do CSS
Suji
Profil
Ten beztabulkovy layout jsem myslel na uvodni strance :-).

Misto Typ bych napsal Typ inzerátů - v menu kde volim mezi nabidkou a poptavkou.
Zkusil bych trosku zvyraznit text v hornim menu - o chlup vetsi a mozna tucne?

Vetsinou jsem pouzil slova jako zkusil bych, mozna atd., protoze je mozne, ze ne vsechno bude vypadat dobre, ale myslim si, ze to stoji za pokus.
S.
Radim Smička
Profil *
Suji: Díky za nápady, zkusim to tam vlevo nahoře trošku provzdušnit, je to tam asi fakt dost u sebe. Navíc tam přibude políčko vyhledávat podle ceny od - do (čekám až uběhne trochu času a vypadnou inzeráty co nemají číselnou cenu).

Beztabulkový design mě jednou zničí ;-), stále se k němu nemohu dokopat.
--Error--
Profil *
JJ můj pocit když jsem na to stoupil byl hezký ale kde to jsem? Na e-shopu nebo na vyhledávači :D Heh tet asi po minutě jsem zjistil že je to bazar :D

Chtělo by to napsat či něco...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0