Autor Zpráva
yderf
Profil
zdravim vas,

uz dlhsie som uvazoval o tom, ze by som si dal zhodnotit niektoru stranku, tato je moja najnovsia, avsak zatial iba vzhlad, rozvrhnutie, avsak uz kompletne, prerabam ho do xhtml / css...

http://www.gympos.sk/~hasko/stranka-s-motylom.jpg

pouzitelnost sa asi hodnoti tazko, avsak skuste zhodnotit rozlozenie stranky a samozrejme vzhlad...kod dodam hned, ako to bude prerobene (asi to vsak skor ako tyzden nebude)
--Error--
Profil *
Poměrně dobrý ale žádný noví oběv v tym nevidím :(

JJ možná pozadí je stejné "bélé" jako "informsční stránka" či textová..

Nemám jinak co hodnotit :(
--Error--
Profil *
Poměrně dobrý ale žádný noví oběv v tym nevidím :(

JJ možná pozadí je stejné "bélé" jako "informsční stránka" či textová..

Nemám jinak co hodnotit :(
Railbot
Profil
--Error--
Ty už nikam nepiš. Je to samý překlep a hrubka, ke všemu 2x.
--Error--
Profil *
jj všiml jsem si sám ale nemohl jsem to víš opravit.. :D
MZF
Profil
Vcelku fajn, i když možná až příliš tmavé. Také je otázkou, zda-li je nutné použít tak vysokou hlavičku. Hledání bych zkusil přesunout právě do hlavičky nebo alespoň hned pod ní (uvidíš sám, co bude vypadat lépe). Uživatelé s nižším rozlišením by totiž hledání nemuseli vidět (a jsme znovu u oné vysoké hlavičky).
ash721
Profil
Po grafické stránce mě to také nijak nezaujalo, působí to na mě trochu pohřebním dojmem, nicméně spíš bych měl dvě jiné výhrady.

1) Na stránce máte "Nadpis 1. úrovne", pod ním odstavec, a pak "Iný nadpis 1. úrovne".
Používejte jen jeden nadpis první úrovně. Zbytek už by měly být jen nadpisy druhé a nižších úrovní.. Dvakrát <h1> by na stránce být nemělo.

2) V hlavní navigaci máte hezký font, ale jak to budete řešit v praxi?
a) Buďto budete mít navigaci z obrázků, což je nešťastné,
b) Nebo to bude nějak řešené přes css s obrázkem na pozadí a skrytým textem, což taky není šťastné,
c) Nebo ten hezký font zůstane jen na návrhu, a na webu bude použit nějaký obecně použitelný font. Pak zas nemá smysl tlačit do návrhu takové fonty.
yderf
Profil
Vďaka za komentáre...

Vcelku fajn, i když možná až příliš tmavé. Také je otázkou, zda-li je nutné použít tak vysokou hlavičku. Hledání bych zkusil přesunout právě do hlavičky

nad tým vyhľadávaním pouvažujem...určite by to malo byť vidno po prvom kliknuti... hlavičku si pravdepodobne trochu zmenším, avšak asi nebudem meniť veľkosti jednotlivých obrazkov...a tmavé...neviem, snažil som sa najsť najaku vhodnú kombináciu a táto sa mi zapačila...koniec koncov to nie je "slušná" stránka firmy, takže bz som to tak asi nechal

Nadpis 1. úrovne

moja chyba, pri tvorbe designu ma to nenapadlo...samozrejme, malo by tam byť iba jedno h1

V hlavní navigaci máte hezký font, ale jak to budete řešit v praxi?

nuž, podľa mňa je 2b dosť šťastné :-) avšak povodne som uvažoval o klasickom riešení css font-family: neštandardný font, štandardný font, sans-serif; okrem toho, pokiaľ viem, tak nie je až taký neštandardný, myslím, že je v systéme po nainštalovani office 11 (ak sa teda nemýlim, istý si nie som)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0